Діаспора закликає Януковича припинити розпродаж України

Організації українців у світі рішуче засуджують дії української влади та закликають Януковича попри все підписати Угоду про асоціацію з ЄС.

Відповідні звернення уже оприлюднили Світовий Конгрес Українців (СКУ), а також організації українців США, Канади, Австралії та Великої Британії, повідомляє медіа-портал VIDIA.

«Підписання Угоди про асоціацію між ЄС і Україною підтвердить євроінтеграційний вибір України. Натомість, відмова тепер від унікальної можливості для підписання Угоди про асоціацію між ЄС і Україною та активізація діалогу з Росією щодо Митного союзу перекреслить євроінтеграційні прагнення українського народу, підірве суверенітет України, піднесе експансійні амбіції Росії та погіршить ситуацію щодо прав людини»,  – йдеться у звернені Світового Конгресу Українців.

Відтак, президент Конгресу Євген Чолій від імені СКУ закликає Президента Віктора Януковича зробити правильний вибір на користь українського народу та підписати Угоду про асоціацію між ЄС і Україною.

В Українському Конгресовому Комітеті Америки вважають, що різкий політичний розворот напередодні Саміту, призупинення підготовки до підписання угоди з ЄС і відновлення активного діялогу з Російською Федерацією та іншими країнами Митного Союзу, ефективно знищує шанси України на приєднання до Європейського Союзу. Головна організація українців США закликає Януковича і уряд України скасувати рішення з 21-го листопада.

«За останні півтора року Конгрес Українців Канади разом із Світовим Конгресом Українців провели велику роботу щоб допомогти у просуванні до підписання Угоди про асоціацію між ЄС та Україною, а сьогоднішні дії влади в Україні ми розцінюємо як реальну втрату національних інтересів та суверенітету України, нехтування європейським прагненням народу України, шлях у повернення до радянського минулого», – наголосив Президент Конгресу Українців Канади Павло Ґрод.

«Президент Янукович не веде Україну до Європи – це інший національний розпродаж», – заявляють у Союзі Українських Організацій Австралії.

«Президент Янукович мав можливість увійти в історію та привести Україну до Європи. Замість цього він де-факто затвердив нинішню ситуацію в Україні: заперечення людських і культурних прав, повсюдна корупція. Він зберігає статус-кво, не зважаючи на напополяганням Європейського союзу і урядів США, Канади та Австралії, а також, на громадян, що зараз збираються на Майдані Незалежності в Києві», – наголошує голова Союзу Українських Організаці Австралії Стефан Романі.

У Великій Британії українці вважають, відвертаючись від Європи, Президент Янукович показав, що він, прем’єр-міністр та його уряд не мають жодних політичних принципів, не здатні впроваджувати демократичні реформи та їм не можна довіряти діяти у інтересах народу, що обрав їх на службу.

Нагадаємо, своє розчаруванням рішенням українського уряду уже висловили МЗС країн світу. В Україні та у діаспорі продовжуються протести проти зриву євроінтеграції.

 • вася

  Как помочь деньгами – хрен вам. А как советовать – то первые.

 • Владимир

  Думаю, что так называемой диаспоре, а в действительности обычным предателям, нацистам и ворам стоит заткнуть свой грязный рот.

 • иван

  лутше бы помогла народу избавится от этих “правителей” и чем быстрее тем лутше)))

 • Шурик

  Сосите х…у…й майданутые утырки!

  • Анонімний

   Наверное ты делал это в камере с яныком, а записи ЭТОГО видео у лилипутина – вот и весь секрет.


Новини партнерів