У 46-ти містах 22-ох країн світу відбулись Євромайдани

Чикаго. Фото: Ksju Kami

Упродовж останніх трьох днів у різних країнах світу відбулися акції солідарності із українцями, що виступають проти згортання євроінтеграції України. Українці виходили на вулиці десятками та сотнями, вимагаючи у влади продовжити євроінтеграційний курс України, повідомляє VIDIA.

Акції відбулись, щонайменше, у 46-ти містах 22-х країн світу.

Зокрема, свої Євромайдани організували українці діаспори у дев’яти містах США: Вашингтоні, Чикаго, Нью-Йорку, Клівленді, Пармі, Сан-Франциско, Лос-Анджелесі, Бостоні, Сієтлі.

У Канаді українців підтримали п’ять міст: Торонто, Оттава,  Едмонтон, Калгарі та Ванкувер.

Варшава, Краків, Ополе, Вроцлав, Люблін, Лодзь зібрали українців на вулицях у Польщі.

У Німеччині на акцію солідарності вийшли українці Мюнхена, Берліна та Франкфурта-на-Майні.

У Іспанії мітингувальників підтримали Мадрид та  Барселона, у Португалії – Лісабон, у Чехії – Прага та Брно, у Швейцарії – Женева та Базель, у Італії – Рим та Мілан, у Норвегії – Берген та Осло.

Свою підтримку невдоволеним рішенням української влади висловили також Таллін, Лондон, ДублінБудапешт, Відень, Брюссель, Париж, Стокгольм та Тбілісі.

На Євромайдани вийшли також у країнах Азії – Південній Кореї та Індії.

У Вільнюсі, де 28-29 листопада відбудеться Саміт Східного партнерства, діє «Українське містечко».

До 28 листопада українців діаспори обіцяють провести іще низку акцій.

Нагадаємо, учора у масштабній акції у Києві взяли участь більш, ніж 100 000 українців. У разі непідписання Угоди про асоціацію вони вимагатимуть відставки Президента.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…

 • XRumerTest

  Hello. And Bye.

 • Анонім

  Люди……Зрозумійте нарешті.. Ми не потрібні Європі, як нова європейська Держава… Україна для Європи це—КОЛОНІЯ для збуту свого товару, який накопичився на 40 млрд. долларів…..

  • GJhflf lkz lehysd

   Порада для дурнів: думайте що пишете! Про які такі “ринки збуту” ви пишете? Або точніше “колонії”? Ну хоч трохи подумайте, як Україна зможе ту таки продукцію з Європи купувати, ящо в неї (України) тих грошей не буде? Принаймі логічно, що Європа змушена буде підняти економіку України, щоби Україна мала гроші на покупку їхніх європейських товарів. Це навіть якщо користуватись вашими дитячо-примітивними сентенціями, які немають ніякого відношення до реального стану речей.

 • Валерій

  Усе це лишень красиві слова. А цей перелік міст – красива форма. Звідки береться сентенція: більшість українців хоче до Європи. Тих, хто вийшов на майдани, ніхто не уповноважував декларувати свої заяви від імені усього народу України. Згадайте померанчевий майдан. Хто від нього виграв? Ось тільки верхівці опозіції це до ладу, бо вони навипередки лізуть до влади.

 • Надія

  24 листопада 2013 року Євромайдан відбувся в Флоренції. Спільну заяву своїми підписами підтримали 72 учасників. Наші лозунги: “Україно, прокидайся”, “Вони хочуть кремлівські гроші, ми – європейські цінності”

 • Так

  Світ з нами, проти “братів”