Світовий провід Пласту закликав підтримати Євромайдан

Світовий провід Пласту звернувся до членства з приводу участі в акціях щодо євроінтеграції. Звернення із закликом допомогти  Євромайданам у всьому світі оприлюднено на сайті організації.

«Цього тижня ми, пластуни, слідкуємо за подіями в Україні і в діаспорі. Не тільки відзначили 80-ліття Голодомору 1932-1933 року, але на очах розвивається громадська акція під назною Євромайдан. В Україні тисячі людей виступають в столиці і по містах з метою показати єдність суспільства у виборі європейського напрямку розвитку країни», – сказано у зверненні.

Головна Пластова Булава підтримує звернення Крайової Пластової Ради України: «В різних центрах української діаспори плануються зорганізовані акції на підтримку Євромайдану як доказ солідарності з нашими рідними в Україні».

Водночас, Головна Пластова Булава теж наголошує про недопустимість участі у масових акціях неповнолітніх дітей без відповідного дозволу чи особистої присутності батьків та відраджує використання в таких акціях символіки Пласту, але підтримує поодиноких пластунів котрі приєднуються до загальної суспільної громадської акції яка наголошує потреби українського народу.

«Пласт за останніх 100 років виховав дуже багато громадських діячів та провідників, – йдеться у зверненні, – вміємо провадити, вміємо організ

Відтак Пластова Булава закликає у сіх пластунів допомогти в тій акції як радить звернення – так, як їм велить Пластовий Закон і Пластова Присяга.увати та вміємо в часі кризи і наглих змін  зрівноважено змобілізувати людей та робити корисні рішення».


Новини партнерів