Українці у світі продовжують виходити на Євромайдани

Українці по всьому світу не припиняють виходити на вулиці на підтримку протестних акцій в Україні. А 28 листопада заплановані мітинги у багатьох містах Європейського Союзу, повідомляємедіа-портал VIDIA.

Зокрема, третій день поспіль збираються небайдужі українці під Посольством Польщі у Варшаві. Після недільного найчисленнішого мітингу та понеділкового, де українців прийшли підтримати білоруси, у вівторок Євромайдан у Варшаві був суто українським, розповідає із Варшави кореспондент Gazeta.ua. Ще один Євромайдан Польщі пройшов у Катовіце.

У фінляндському місті Турку Євромайдан організувала студентка із Калуша. 26 листопада на підтримку євроінтеграції вийшли українці німецького Гьоттінгена.  У Болгарії українці зібралися у Софії.

1-fin-1

Першим російським містом,у якому відбулась акція солідарності з європейським вибором України, стала Москва. Там близько двох десятків активістів зібралися на Красні площі.

1469818_525122940917381_1260838738_n

А 28 листопада, у переддень останнього строку підписання Угоди, українці повторно вийдуть на вулиці міст світу. Як повідомляє «Galinfo», акції солідарності відбудуться у найбільших міста Німеччини. Також українці зберуться у Сіднеї, Парижі, Філадельфії, Гельсінкі, Болоньї, Празі, Лодзі.

Нагадаємо, раніше Євромайдани відбулись у 46-ти містах 22-ох країн світу.

 

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…