Українці у світі продовжують виходити на Євромайдани

Українці по всьому світу не припиняють виходити на вулиці на підтримку протестних акцій в Україні. А 28 листопада заплановані мітинги у багатьох містах Європейського Союзу, повідомляємедіа-портал VIDIA.

Зокрема, третій день поспіль збираються небайдужі українці під Посольством Польщі у Варшаві. Після недільного найчисленнішого мітингу та понеділкового, де українців прийшли підтримати білоруси, у вівторок Євромайдан у Варшаві був суто українським, розповідає із Варшави кореспондент Gazeta.ua. Ще один Євромайдан Польщі пройшов у Катовіце.

У фінляндському місті Турку Євромайдан організувала студентка із Калуша. 26 листопада на підтримку євроінтеграції вийшли українці німецького Гьоттінгена.  У Болгарії українці зібралися у Софії.

1-fin-1

Першим російським містом,у якому відбулась акція солідарності з європейським вибором України, стала Москва. Там близько двох десятків активістів зібралися на Красні площі.

1469818_525122940917381_1260838738_n

А 28 листопада, у переддень останнього строку підписання Угоди, українці повторно вийдуть на вулиці міст світу. Як повідомляє «Galinfo», акції солідарності відбудуться у найбільших міста Німеччини. Також українці зберуться у Сіднеї, Парижі, Філадельфії, Гельсінкі, Болоньї, Празі, Лодзі.

Нагадаємо, раніше Євромайдани відбулись у 46-ти містах 22-ох країн світу.

 

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…