Держдеп США засуджує насильство проти мирних демонстрантів у Києві

3244B91A-B046-4966-95CE-8A8A5E1A2A06_w640_r1_s_cx10_cy0_cw87Відповідну заяву зробила речниця Державного департаменту США Джен Псакі, повідомляє Голос Америки.

Як повідомляв медіапортал VIDIA, діаспора в США стала на захист Євромайдану, засуджує застосування сили проти демонстрантів в Україні та просить негайно запровадити санкції проти Януковича.

Готуються протесні акції у Нью-Йорку, Чикаго та інших містах.

Заява Держдепартаменту США має такий заголовок: “Насильство щодо українських демонстрантів” і наступний зміст:

“Сполучені Штати засуджують насильство з боку урядових органів проти мирних демонстрантів у Києві сьогодні. Ми закликаємо керівництво України поважати право свого народу на свободу висловлювання думок і зборів . Вони мають основне значення для здорової демократії та поваги до загальнолюдських цінностей від яких залежить партнерство Сполучених Штатів із Україною.

Відповідно до принципів, втілених у ОБСЄ, ми закликаємо уряд України створити сприятливе середовище для громадянського суспільства та захисту прав усіх українців висловлювати погляди на майбутнє своєї країни конструктивно і мирно у Києві та інших частинах країни.

Насильству та залякуванню не повинно бути місця в сьогоднішній Україні .

Ми продовжуємо підтримувати прагнення українців до процвітаючої європейської демократії. Європейська інтеграція це найвірніший шлях до економічного зростання та посилення демократії в Україні.”

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…