Держдеп США засуджує насильство проти мирних демонстрантів у Києві

3244B91A-B046-4966-95CE-8A8A5E1A2A06_w640_r1_s_cx10_cy0_cw87Відповідну заяву зробила речниця Державного департаменту США Джен Псакі, повідомляє Голос Америки.

Як повідомляв медіапортал VIDIA, діаспора в США стала на захист Євромайдану, засуджує застосування сили проти демонстрантів в Україні та просить негайно запровадити санкції проти Януковича.

Готуються протесні акції у Нью-Йорку, Чикаго та інших містах.

Заява Держдепартаменту США має такий заголовок: “Насильство щодо українських демонстрантів” і наступний зміст:

“Сполучені Штати засуджують насильство з боку урядових органів проти мирних демонстрантів у Києві сьогодні. Ми закликаємо керівництво України поважати право свого народу на свободу висловлювання думок і зборів . Вони мають основне значення для здорової демократії та поваги до загальнолюдських цінностей від яких залежить партнерство Сполучених Штатів із Україною.

Відповідно до принципів, втілених у ОБСЄ, ми закликаємо уряд України створити сприятливе середовище для громадянського суспільства та захисту прав усіх українців висловлювати погляди на майбутнє своєї країни конструктивно і мирно у Києві та інших частинах країни.

Насильству та залякуванню не повинно бути місця в сьогоднішній Україні .

Ми продовжуємо підтримувати прагнення українців до процвітаючої європейської демократії. Європейська інтеграція це найвірніший шлях до економічного зростання та посилення демократії в Україні.”

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…