На Майдані не менше 250 тисяч людей – під АП сутички

1461415_649374001781209_1674661993_nНародне Віче на Майдані Незалежності зібрало в центрі столиці величезну кількість людей — спочатку не менше 250 тисяч. Опозиція повідомляє про 500 тис. Людей стає більше щохвилини і кількість доходить до мільйона. Про це повідомляє кореспондент VIDIA.

Колона людей пройшла від парку Шевченка по Хрещатику. Наразі більшість знаходиться на Майдані незалежності, який на початку акцій залишили працівники міліції. Кілька активістів вивісили на конструкції майбутньої ялинки прапори України та ЄС.

Пізніше до ЄвроМайдану звернувся Юрій Луценко. Він закликав громадян України до мирного страйку та блокуванню урядових будівель. Луценко наголосив, що влада в країні вже не належить Януковичу.

Народ уже зайшов у приміщення КМДА та Будинку профспілок на Майдані. Серед натовпу наголошують, щоб люди поводили себе спокійно та не псували нічого у середині. У приміщеннях створюють штаби.

В той же час біля Адміністрації президента ситуація інакша. Невідомі у масках на тракторі кілька разів намагалися прорвати кордон з бійців «Беркуту». Учасники мітингу вгамовували їх. Тим не менше, наразі на вулиці Банковій тривають сутички. Були використані димові шашки. Хто їх запустив – наразі не відомо. Жодного лідера політичних сил на місці немає.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…