На Майдані не менше 250 тисяч людей – під АП сутички

1461415_649374001781209_1674661993_nНародне Віче на Майдані Незалежності зібрало в центрі столиці величезну кількість людей — спочатку не менше 250 тисяч. Опозиція повідомляє про 500 тис. Людей стає більше щохвилини і кількість доходить до мільйона. Про це повідомляє кореспондент VIDIA.

Колона людей пройшла від парку Шевченка по Хрещатику. Наразі більшість знаходиться на Майдані незалежності, який на початку акцій залишили працівники міліції. Кілька активістів вивісили на конструкції майбутньої ялинки прапори України та ЄС.

Пізніше до ЄвроМайдану звернувся Юрій Луценко. Він закликав громадян України до мирного страйку та блокуванню урядових будівель. Луценко наголосив, що влада в країні вже не належить Януковичу.

Народ уже зайшов у приміщення КМДА та Будинку профспілок на Майдані. Серед натовпу наголошують, щоб люди поводили себе спокійно та не псували нічого у середині. У приміщеннях створюють штаби.

В той же час біля Адміністрації президента ситуація інакша. Невідомі у масках на тракторі кілька разів намагалися прорвати кордон з бійців «Беркуту». Учасники мітингу вгамовували їх. Тим не менше, наразі на вулиці Банковій тривають сутички. Були використані димові шашки. Хто їх запустив – наразі не відомо. Жодного лідера політичних сил на місці немає.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…