Діаспора знову виходить на свої майдани

1424441_644189832291627_1966744334_nУкраїнці, які живуть за кордоном, знову виходять на вулиці висловити своє засудження дій української влади. Зокрема досить чисельна акція вже відбулась у Барселоні.

Як розповів VIDIA один із учасників ЄвроМайдану у Барселоні, на площі перед церквою Св. Моніки зібралось понад 300 українців. Це стало можливим завдяки допомозі місцевих священників о. Юрія та о. Івана, котрі сприяли організації громад з обох українських церков Барселони.

Численно прийшли молоді українці, які зорганізувались через соціальні мережі. Також приїхала численна делегація українців з містечка Ґіссона.  Учасники мітингу прийняли резолюцію до демократичної опозиції в Україні та керівництва Іспанії та Каталунії.

«Ми висловлюємо свою солідарність з усіма демократичними силами в Україні та у всьому світі, які підтримують курс України на інтеграцію з Євросоюзом. Долучаємо свої голоси до голосів всіх прихильників євроінтеграції, які зараз лунають у Києві та по всій Україні, – йдеться у резолюції. – Вимагаємо від народних депутатів України від опозиції сформувати демократичну більшість в парламенті, відправити у відставку злочинний уряд, сформувати новий уряд,  закликати країни ЄС до проведення позачергового самміту, на якому підписати угоду про асоціацію України з Євросоюзом».

Крім того, подібні акції протесту на сьогодні-завтра заплановані у Нью-Йорку, Чикаго, ТоронтоВашингтоні. Планує акції також і діаспора у Європі.

Нагадаємо, раніше у 46-ти містах 22-ох країн світу відбулись Євромайдани. Втім після того, як вночі “Беркут” жорстоко розігнав мітингувальників із Майдану Незалежності у Києві, українці знову вийшли на вулиці. Мітинг у Києві триває вже другу добу – в центрі столиці наразі не менше півмільйона людей.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…