УКУ звертається до мітингувальників: «Помста також огидна»

1003930_639969382707801_900995960_nУкраїнський католицький університет закликав українців утриматись від агресії та помсти. Відповідна заява ректорату з приводу провокацій на Євромайдані була поширена прес-службою університету, передає  VIDIA.

«Кадри побоїща, влаштованого в неділю провокаторами перед Адміністрацією Президента, вражають не менше, ніж кадри побоїща, влаштованого «беркутівцями» на Майдані. Насильство огидне – незалежно від того, хто його чинить», – йдеться у повідомленні.

«Ми бачили на власні очі, як ретельно влада готувала провокації на Майдані, засилаючи туди «тітушок». Це – пряма антиконституційна діяльність, яка обертається злочином проти народу. Проте мусимо визнати, що були серед мітингувальників і ті, хто щиро вірив: майданну «дискотеку» треба припинити, а справедливість можна відновити лише за принципом «око за око». Для нас важливо усвідомити, що наслідки дій і тих, і тих один і той самий: замах на мирний характер протесту майже мільйона людей по всій Україні і зрада тих чесних мітингувальників, які з довірою прийняли їх у свої ряди», – акцентує ректорат УКУ.

Спільнота Українського католицького університету, що обстоює християнські цінності, висловила засмучення від того, що «в серця невеликої групи осіб вселилося прагнення відплатити силовикам за пролиту кров».

«Проте помста також огидна – незалежно від того, якою мірою вона вмотивована, – зазначено у зверненні. – Ми матимемо моральне право домагатися відповідальності за насильство з боку влади лише тоді, коли домагатимемось відповідальності і з боку тих провокаторів чи демонстрантів, які свідомо розпалювали криваве протистояння. Вони поставили себе не лише поза законом, а й поза волею суспільства».

Український католицький університет також офіційно оголосив про приєднання до загальнонаціонального страйку.

«Занять сьогодні не буде, ми вирушаємо колоною в центр міста, щоб долучитись до протестів на Євромайдан Львів. Сьогодні ввечері до Києва вирушають автобуси з охочими студентами та викладачами університету. Буде створений координаційний штаб для людей з УКУ в Києві», – таке повідомлення було поширене викладачами університету у Facebook.

Як відомо, у зв’язку із подіями, які останні кілька днів розгортаються у центрі Києва, у трьох обласних центрах: Львові, Тернополі, Івано-Франківську оголошено страйк.

Читайте також

У Мозамбіку відкрили перше консульство України
Світ
0 shares0 views

У Мозамбіку відкрили перше консульство України

vidia.ua - Жов 22, 2017

У Мапуту, столиці Республіки Мозамбік, відкрили почесне консульство України. Досі Україна не мала свого дипломатичного представництва в Мозамбіку, що на півдні Африки, передає «Новинарня».…

«Вірю в українок!» — учасниця конкурсу краси Міс світу на інвалідних візках
Україна
0 shares0 views

«Вірю в українок!» — учасниця конкурсу краси Міс світу на інвалідних візках

vidia.ua - Жов 22, 2017

На початку жовтня у Варшаві відбувся конкурс краси "Міс світу на інвалідних візках" / Miss Wheelchair World 2017. Від України брали участь телеведуча…

У Чикаго покажуть документальну стрічку про жінок Майдану
Світ
0 shares0 views

У Чикаго покажуть документальну стрічку про жінок Майдану

vidia.ua - Жов 20, 2017

У неділю, 5 листопада, у Чикаго покажуть документальний фільм про роль жінок в українській Революції Гідності «Women of Maidan». Про це повідомляє VIDIA.…

  • ьшрщ

    а как с крестовыми походами….

  • Евгений Харьков

    Майданникам – прекращайте навязывать большинству свои пещерные способы жизни.Уезжайте в свои западенские дали,не злите людей. Чем дольше вы там майдануете,тем сильнее неприятие вас как сограждан