Діаспора вийшла на протести у Нью-Йорку і Чикаго після “кривавого майдану” (Відео)

Українська діаспора вкотре висловила свою підтримку українському народу. Щонайменше у 7 містах Америки відбулись акції протесту на підтримку Євромайдану та проти застосування сили владою. Зокрема, майдани відбулись у Вашигнтоні, Нью-Йорку, Атланті, Чикаго.

У Нью-Йорку студентські організації при СУСТа та Товариство української студіюючої молоді ім. М. Міхновського разом Українським Конгресовим Комітетом Америки зібрали декілька тисяч українців. Проте, цього разу гасла були зовсім інші: “Революція…”.

Наприкінці мітингу до громади вийшов Юрій Сергеєв, Постійний представник України при ООН, і заявив про свою підтримку.

Такого варварського нападу на мирну демонстрацію в Києві прощати не можна, вважають в діаспорі і діляться своїми почуттями після побаченого ними “кривавого майдану”.

Чиказькі українці вразили своїм єднанням — лише за один день на акцію вдалося закликати до тисячі людей. Такої активності українців місто не знало з часів Помаранчевої революції. Були присутні представники усіх хвиль еміграції та багато молоді. За актавної підтримки волонтерів віче скликав Український конгресовий комітет Америки, відділ Іллінойс.

Мітигувальники висловили свою підтримку українцям в Україні, засудили брутальний напад на київськsq Євромайдан та закликали уряд США невідкладно запровадити економічні санкції та візові обмеження проти Януковича та його уряду.

Після виголошення промов під стінами Генерального консульства України в Чикаго, голова УККА передав вимоги протесту працівникам консульства, після чого мітингувальники пройшлись головними вулицями мегаполіса, скандуючи гасла.

Варто відмітити, що американська поліція, на відміну від української, сприяла проведенню мітинга і супроводжувала колону під час ходи містом, перекриваючи для цього рух автотранспорту.

Завершили акцію молитвою за Україну.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…