До 5 грудня триває реєстрація спостерігачів у місії СКУ на виборах в Україні

Світовий Конгрес Українців  закликає світову українську спільноту підтримати його Міжнародну місію зі спостереження за довиборами в Україні 15 груднядолучившись до міжнародних спостерігачів від СКУ або надавши фінансову допомогу для роботи цієї Місії, повідомили медіа-портал VIDIA у прес-службі організації.

“Я заохочую кожного зголоситися і приєднатися до багатьох інших спостерігачів, які прибудуть в Україну з різних куточків світу для участі у роботі Місії СКУ, – заявив Павло Грод, президент Конгресу Українців Канади, один із очільників Місії. – Усі разом ми зробимо внесок у розвиток демократії в Україні”.

Місію СКУ очолюють співголови: Тамара Олексій – Президент Українського Конгресового Комітету Америки та Павло Грод – Президент Конгресу Українців Канади. Головним спостерігачем СКУ є Петро Сохань, який перебуває в Києві. 

Зробити грошовий внесок і підтримати роботу Місії СКУ, яка спостерігатиме за повторними виборами народних депутатів 2013 року, можна на сторінці організації.

Щоб зареєструватися міжнародним спостерігачем під час виборів 2013 року, потрібно заповнити анкету спостерігача. Детальніша інформація для допомоги Місії є на сайті СКУ.

Нагадаємо, український парламент призначив довибори у 5 проблемних округах, де вибори до Верховної Ради 2012 року раніше визнали недійсними.


Новини партнерів