Польська «Gazeta Wyborcza» закликала українців на Майдані не здаватись

1403684_10151904686233557_1825639496_oПольське видання «Gazeta Wyborcza» збирає підписи а підтримку українців у їх євроінтеграційних стремліннях. Відповідне звернення було опубліковане на сайті газети, передає VIDIA.

«Сьогодні весь світ дивиться на Київ – з надією й тривогою, захоплюючись українським суспільством, яке говорить своїм істинним голосом. Виданню «Gazeta Wyborcza», що є дитям польської мирної революції, особливо близькі цінності, за які нині сміливо борються зібрані на Євромайдані: це свобода, демократія, Європа», – йдеться у зверненні.

«Ми закликаємо вас, браття українці, як і в часи «Солідарності»: ходімте з нами! Ходімте з нами до Європейського Союзу! Витримайте на вашому майдані, не піддайтеся, аби вас не знищили й не розділили, будьте хоробрими й обачними, – пишуть польські журналісти. – Нехай вам усміхається доля! Нехай Бог зішле вам силу! Хай живе відуна, справедлива й демократична Україна  – в Євросоюзі! Слава Україні!».

Нагадаємо, вчора американські конгресмен, сенатор та Білий Дім засудили українську владу за силовий розгін мирного мітингу.

 

 

 

  • ДЕРЕҐА ЯРОСЛАВ

    СТОЯТИ ДО КІНЦЯ! БО інакше РМ. А що таке тз. “РУСКІЙ МІР” читайте великого російського святого страждальника ВАРЛАМА ШАЛАМОВА=він пише правду=навідміну від царсько-путінського сраколиза СОЛЖЕНІЦИНА. ШАЛАМОВ про солженіцина сказав : “Вот появился еще один лакировщик действительности”. Цей тз. “РУСКІЙ МІР” ставиться до всіх людей і до свого російського народу як до гівна, їм головне це водка і дєвка!

  • Анонімний

    Дякуемо,брати за підтримку!


Новини партнерів