Міст між США та Канадою засвітився кольорами українського прапора

У світі пройшла ще одна акція солідарності із розфарбуванням у барви українського стягу. Цього разу жовто-блакитними кольорами засвітився міст, що з’єднує США та Канаду, повідомляє VIDIA.

Peace Bridge між містом Баффало штату Нью-Йорк та містечком Форт Ері канадської провінції Онтаріо став жовто блакитним. Таким чином у США виявили солідарність із протестами в Україні, повідомляють на facebook-сторінці українсько-американського громадського центру Народний дім у Баффало.

Нагадаємо, раніше у польському Кельце жовто-блакитними прапорами прикрасили центральну вулицю та головну площу міста, у Вроцлаві блакитним та жовтим засвітився стадіон, а у Варшаві – найвищий будинок – Палац культури і спорту.

Читайте також

У Мозамбіку відкрили перше консульство України
Світ
0 shares0 views

У Мозамбіку відкрили перше консульство України

vidia.ua - Жов 22, 2017

У Мапуту, столиці Республіки Мозамбік, відкрили почесне консульство України. Досі Україна не мала свого дипломатичного представництва в Мозамбіку, що на півдні Африки, передає «Новинарня».…

«Вірю в українок!» — учасниця конкурсу краси Міс світу на інвалідних візках
Україна
0 shares0 views

«Вірю в українок!» — учасниця конкурсу краси Міс світу на інвалідних візках

vidia.ua - Жов 22, 2017

На початку жовтня у Варшаві відбувся конкурс краси "Міс світу на інвалідних візках" / Miss Wheelchair World 2017. Від України брали участь телеведуча…

У Чикаго покажуть документальну стрічку про жінок Майдану
Світ
0 shares0 views

У Чикаго покажуть документальну стрічку про жінок Майдану

vidia.ua - Жов 20, 2017

У неділю, 5 листопада, у Чикаго покажуть документальний фільм про роль жінок в українській Революції Гідності «Women of Maidan». Про це повідомляє VIDIA.…

 • Анонім

  Україна- одна із найсильніших країн! Ми сильні і вольові, а Росія без України – ніхто!

 • Муаммар Каддафи

  Не будет никакой окраины. Будет Великая Россия. А если против, тогда милости прошу домой, на окраину. :)

 • Україна була, є і буде!

 • Таня

  Муаммар Каддафи, Україна, рано, чи пізно все-одно буде в ЄС. А ви можете собі розфарбувати задницю в синьо-біло-червоно, або синьо-жовто…. Україна – безграмотний !

 • Таня

  Муаммар Каддафи, Україна, рано, чи пізно все-одно буде в ЄС. А ви можете собі розфарбувати задницю в синьо-біло-червоно, або синьо-жовто….

 • Инесса

  А что у вас “товарищ” даже смелости не хватило своим именем подписаться прежде чем трандеть? Окраина – она в мозгу, а у некоторых еще хуже(хи-хи-хи)

 • Муаммар Каддафи

  Можете раскрасить себе задницы в сине-желтые тона, но окраина никогда не будет в ЕС.

 • Вибачайте, добродії, але прапор України – він не жовто-блакитний. Він синьо-жовтий. Є така книжечка невеличка, Конституція називається, отам поцікавтеся.