Діаспора у 20-ти містах світу підтримає Марш мільйона

Українці у всьому світі приєднуються до Маршу мільйона, оголошеного в Україні на 8 грудня. Акції солідарності з українськими протестувальниками відбудуться у багатьох містах США, Канади та Європи, повідомляє медіа-портал VIDIA.

У деяких містах українці вийдуть на вулиці вдруге та втретє. Зокрема, у США акції підтримки єврореволюції відбудуться щонайменше у 10-ти містах.

У Чикаго українці на підтримку Євромайдану вивісили в українській частині міста прапори та пов’язали жовто-сині стрічки. Одна із парафій навіть створила власну “йолку”, яку буде прикрашено плакатами, як на майдані у Києві.

У Нью-Йорку до української громади приєднається також польська, а трансляція нью-йоркського Євромайдану буде виведена в інтернет. Також, українці вийдуть на вулиці Бостона, Філадельфії, Рочестера, Сент-Пола, Лос-Анджелеса, Сан-Дієго, Сан-Франциско та Маямі.

Марш Солідарності пройде у Ванкувері. За результатами акції буде відзнято відео-звернення до київського Майдану, картинка для канадських та місцевих ЗМІ, а також будуть зібрані і передані кошти на підтримку протестувальників у столиці. Свою підтримку висловлять українці  Торонто.

Представники різних кіл ініціювали зібрання усіх українців у Відні. У Римі українці зберуться на Майдан, щоб привернути увагу туристів та італійців. Мирна хода пройде також у італійському місті Брешті. На підтримку демократичної України у Парижі закликають зібратися біля центру Помпіду. Мітинги також відбудуться у Мадриді, Лісабоні, Порту та Фару, Лондоні.

Додамо, що акції на підтримку протестів в Україні відбуваються у різних містах світу з кінця листопада.  До силового розгону Євромайдану діаспора активно мітингувала у більш, ніж 20-ти країнах.


Новини партнерів 10 коментарі(в)

 1. Гість 11/12/2013 о 04:28

  харків працюйте і помрете від постійної праці

  Reply
 2. Tatiana Rad 08/12/2013 о 13:13

  Please include Pittsburgh, PA!

  Reply
 3. Dima 08/12/2013 о 06:19

  Портленд, Орегон. США – сьогодні!

  Reply
 4. Андрій 08/12/2013 о 04:23

  збиратиметься біля представництва Європарламенту у центрі Дубліна

  Reply
 5. Андрій 08/12/2013 о 04:21

  Українська громада Ірландії теж збиратиметься у неділю, 7 грудня о 13 годині за місцевим часом. Це вже третя акція, яка проводиться в підтримку дотримання та розвитку демократичних цінностей у рідній країні. Очікуємо декілька сотень небайдужих до долі свого народу українців, а також іноземців.

  Reply
 6. Dmytro Slyusarchuk 08/12/2013 о 04:19

  в Дублине вчера и сегодня , как и в прошлые выходные так же проходит акция в поддержку Майдана.

  Reply
 7. Ірина 08/12/2013 о 04:10

  по багатьох містах Німеччини пройшли і продовжуються акції солідарності з Майданом. Зокрема, 7.12. до Берліну зїхалися українці з дуже багатьох куточків Німеччини та провели Євромайдан біля будівлі Бундестагу.

  Reply
 8. Дмитро 08/12/2013 о 03:44

  Додайте ще Прагу. Сьогодні, 8-го грудня, о 13.00 біля греко-католицької церкві св. Климента, українці що мешкають в Празі, збираються щоб пройти ходою на підтримку Євромайдану в Києві. Збираємося організувати живай ланцюг “Простягни руку Україні!” на Манусовому мості http://mapy.cz/s/8VFH

  Reply
 9. Petro 08/12/2013 о 03:26

  Ukrainci u Warszawi wze ponad tyzden prowodiat akcji pid posolstwom Ukrainy. Podibne widbuwajetsia w kilkanadciaty mistach krainy. W naslidok toho pro Ukrainu zahoworone w holownych mdia.
  A chastyna media cioho ne dobachuje, newze nerozumije sco dopomoha susida, najkrascha dopomoha.

  Reply
 10. Олексій 08/12/2013 о 01:37

  Мені начхати на думку відірванних від наших реалій жителів зарубіжжя!! Їхня думка — ЦЕ ДУМКА ЗАХІДНОЇ ПРОПАГАНДИСТСЬКОЇ МАШИНИ !!! Запитайте будь-кого з них– всі вони впевнені, що Янукович не хоче йти в Европу!! АЛЕ ЦЕ НАГЛА БРЕХНЯ !!! ЦЕ ЄВРОПА НАС НЕ ДОПУСКАЄ В СВІЙ СОЮЗ !!! А Янукович, як і вся керівна верхівка України вже давно І УСПІШНО “європеізувалася” !! Там їхні гроші,там їхні маєтки, там живуть їх сім’ї та вчаться діти !! А НАС –ПРОСТИХ ТА СІРИХ УКРАЇНЦІВ , Європа бачити не хоче !!! НІ! В якості напівлегальної робочої сили– ЗАВЖДИ “БУДЬ ЛАСКА”, але в якості ПОВНОПРАВНИХ ЧЛЕНІВ СПІЛЬНОТИ –З А С Ь !!!

  Reply

Коментувати

(Ваш імейл не буде опубліковано)

Додавши коментар, Ви погоджуєтесь, що він перед розміщенням на нашому сайті може бути переглянутий редакцією. Перед коментуванням Ви прочитали і погоджуєтесь з правилами. VIDIA залишає за собою право використати Ваш коментар на будь-якій із своїх медійних платформ.

Реклама на VIDIA

З питань розміщення реклами звертайтесь за адресою:
advertise (at) vidia.org

Про нас