У США дії Януковича викликали огиду

1325742Про це йдеться у заяві Держсекретаря США Керрі, повідомляє VIDIA.

Сполучені Штати висловлюють огиду з приводу рішення української влади застосувати міліцейські спецпідрозділи, бульдозери та кийки проти мирних протестувальників на Майдані Незалежності у Києві замість поваги до демократичних свобод та лдської гідності.” – йдеться в заяві.

Керрі також відмітив, що минулого тижня він підкреслив важливість уникнення застосування насильства з будь-якої сторони та закликав Януковича задовольнити прагнення українського народу. “Ми попереджаємо уряд про наше занепокоєння,”- звернув увагу Держсекретар.

Він додав, що Віце-президент Байден чітко пояснив Януковичу під час їх телефонної розмови вчора, що демократичні принципи, вклчаючи право на зібрання, є фундаментальними і універсальними, і саме за такими критеріями США сприймає Україну.

“Тижням ми просили Президента Януковича та його уряд прислухатися до голосу свого народу, який хоче миру, справедливості та європейського майбутнього. Натомість укранські лідери, здається, зробили сьогодні зовсім інший вибір.”- йдеться у продовженні заяви.

Ми закликаємо до максимальної стриманості. Людські життя повинні бути збережені. Українська влада несе повну відповідальність за безпеку українського народу.

Зараз, коли серед диму на вулицях Києва лунають церковні дзвони, Сполучені Штати – поруч з народом України. Вони заслуговують кращого.”- сказано в заяві.

Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/vidia.ua/public_html/wp-content/plugins/magazin-extras/shortcodes/s-posts.php on line 347

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Схоже з цієї категорії