У США дії Януковича викликали огиду

1325742Про це йдеться у заяві Держсекретаря США Керрі, повідомляє VIDIA.

Сполучені Штати висловлюють огиду з приводу рішення української влади застосувати міліцейські спецпідрозділи, бульдозери та кийки проти мирних протестувальників на Майдані Незалежності у Києві замість поваги до демократичних свобод та лдської гідності.” – йдеться в заяві.

Керрі також відмітив, що минулого тижня він підкреслив важливість уникнення застосування насильства з будь-якої сторони та закликав Януковича задовольнити прагнення українського народу. “Ми попереджаємо уряд про наше занепокоєння,”- звернув увагу Держсекретар.

Він додав, що Віце-президент Байден чітко пояснив Януковичу під час їх телефонної розмови вчора, що демократичні принципи, вклчаючи право на зібрання, є фундаментальними і універсальними, і саме за такими критеріями США сприймає Україну.

“Тижням ми просили Президента Януковича та його уряд прислухатися до голосу свого народу, який хоче миру, справедливості та європейського майбутнього. Натомість укранські лідери, здається, зробили сьогодні зовсім інший вибір.”- йдеться у продовженні заяви.

Ми закликаємо до максимальної стриманості. Людські життя повинні бути збережені. Українська влада несе повну відповідальність за безпеку українського народу.

Зараз, коли серед диму на вулицях Києва лунають церковні дзвони, Сполучені Штати – поруч з народом України. Вони заслуговують кращого.”- сказано в заяві.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…