Міліція хоче залякати журналістів та обмежити свободу слова?

383865084В МВС вимагають надати інформацію про журналістів, які висвітлювали події 1 грудня на Євромайдані. Інформацію про це розміщено на сайті Телевізійної служби каналу 1+1, повідомляє VIDIA.

“Головне управління МВС України в Києві терміново вимагає від каналу “1+1” надати інформацію про журналістів та операторів телеканалу, які висвітлювали події 1 грудня в Києві. Крім того міліція вимагає матеріали, відзняті журналістами. Правоохоронці просять канал “1+1″ повідомити персональні данні журналістів ТСН, щоб допитати їх у якості свідків.” – Йдеться у повідомленні.

“У випусках ТСН дає максимально повну картину подій в країні і надає слово всім сторонам конфлікту. Проте у світлі останніх подій особлива увага до журналістів ТСН викликає серйозне занепокоєння. Канал “1+1″ стурбований вимогами міліції.” – Повідомляє телеканал.

Додамо також, що на інші ЗМІ. “Спершу “24”, тепер “1+1”. Плюс розгром у “ВВ”, “Цензор.нет” та INTV. Широка й цілеспрямована кампанія тиску на свободу слова,” – таке повідомлення з’явилося на офіційній сторінці Євромайдану у соцмережі.

Нагадаємо, що 1 грудня на вулиці Банковій натовп намагався взяти штурмом Адміністрацію президента України. Раніше повідомлялося, що міліція затримала кількох штурмовиків Банкової. Виконуючий обов’язки голови міліції Києва повідомив, що затримані були озброєні ножами, пневматичним пістолетом і бітами.


Новини партнерів