Конгресмени США Януковичу: Україна не буде на самоті

FA869277-0448-4124-8B19-EB429D4C84D5_w640_r1_sГрупа членів Конгресу США, які входять до «Українського кокусу», надіслали листа президенту Януковичу. Про це повідомляє Голос Америки.

“Ми рішуче підтримуємо заклики Білого дому і Державного департаменту до стриманості та підтримуємо дипломатичні зусилля помічника секретаря Нуланд і посла Пайєтта.”- Йдеться у посланні.

“Тому ми вважаємо безсовісним і повністю неприпустимим, що ваш уряд використав силу для розгону мирних демонстрантів , які виступають за європейську інтеграцію України, політику довго підтримувану вами особисто і вашим урядом.”- заявляють конгресмени.

Американці закликали вжити негайних заходів, щоб притягнути винних у застосуванні насильства до відповідальності та дати розпорядження про звільнення затриманих.

“Сполучені Штати підтримують мільйони українців, які мріють про справедливіше, демократичніше і відкритіше суспільство. Враховуючи небезпечну економічну ситуацію в Україні, ми розуміємо, що діалог з ЄС і МВФ може здаватися менш доцільним шляхом, але це правильний шлях – шлях, який найкращим чином гарантує незалежність, суверенітет України та її майбутньє процвітання. Будьте впевнені, що Україна не буде на самоті, якщо ви виберете цей шлях. Як з часу, коли Україна стала незалежною від Радянського Союзу, Сполучені Штати і далі будуть підтримувати українські зусилля по створенню світлішого майбутнього, твердо основаного в Європі.” – написано в заяві.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…

 • бандитов при власти трудно остановить безоружным гражданам поэтому демократические страны должны нам помочь. А зека президента надо тормозить строго.

 • Роман

  ВНИМАНИЕ!
  Вводим в поисковую строку: Как реально разгоняют митинги в Европе (видео) , РАЗУВАЕМ глаза и смотрим на образец европейской демократии! Вы этого хотели, европришибленные? Тогда закройте рты, ибо власть вас по сравнению с европейцами – только погладила!

 • Анонім

  Евромайдан запрещенное видео УЖАС http://www.youtube.com/watch?v=ihnOsH2Dqcg

 • red

  Я против ЕС, потому что моей стране не нужны кредиты МВФ.
  “Лучший раб – тот, кто не знает, что им управляют”, – Откровения инсайдера, инет.
  Майданом управляет Америка, а рабы жалуются: “наш хозяин плохой, дайте хорошего, который примет “хорошие законы”, а во всем цивилизованном мире процесс оздоровления общества идет снизу.
  Это: 1)повышение сознания отдельного человека 2)способность мирно объединяться – создавать общины, организации, кооперативы 3) влияние таких ячеек на власть – это и есть гражданское общество. И не в Януковиче дело – каков народ, таков и царь. Когда уровень сознания народа вырастет – тогда и появится новый политик, и реформы пойдут. Сейчас нет смысла менять Януковича на оппозицию – уровень сознания у них почти одинаков. Поэтому лучше пусть ВФ досиживает и потрясения во имя превращения страны в кормушку для МВФ нам не нужны.