Зізнання “беркутівця”: нас не годують третю добу

Журналістам із діаспори Юліяну Гайді та Маргариті Куличовій вдалося у Києві поспілкуватись із силовиками, які розповіли про суворі умови утримання бійців спецпідрозділу, повідомляє VIDIA.

Журналістам вдалося записати відео, із якого видно, що спецпризначинцям не відомий план дій на наступні дні. У той час їм дошкуляє голод.

Зокрема, на запитання журналістки, чи загін розташувався на площі Європейській для охорони, “беркутівець” відповів:  “Закінчився бензін просто і всьо. Солярка. А щас підвезуть – то зразу і поїдем”.

Також “беркутівець” не зміг відповісти, чи буде загін на цьому ж місці наступного дня: “Не знаю, може опять десь кудась не доїдемо, опять десь станемо”,- відказав він.

На запитання, як діятиме загін, якщо бензин не підвезуть, “беркутівець” відповів: “Єслі нє умрьом до утра, то станем.. А шо ж, нас не кормлять уже треті сутки, – Насправді вас не годують? – Не годують”.

Додамо, що Юліян Гайда та Маргарита Куличова є частиною журналістської групи з діаспори, яки прибула у Київ, щов англійською мовою висвітлювати події Євромайдану.

Нагадаємо, що на Євромайдан до Києва прибули три сотні українців з Канади та деякі українці з США, зокрема священики з Чикаго.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/vidia.ua/public_html/wp-content/plugins/magazin-extras/shortcodes/s-posts.php on line 347

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Схоже з цієї категорії