У Європі українці пікетували квартиру Ахметова і посольства Росії

У Лондоні у середу, 18 грудня, відбулася чергова акція солідарності з Євромайданом. Більше півсотні українців зібралися під стінами будинку, у якому Ринат Ахметов придбав найдорожчу квартиру у Британії, повідомляє VIDIA.

Під вікнами Ахметова у Лаодоні. Фото: Andy Hunder

Під вікнами квартири Ахметова у Лондоні. Фото: Andy Hunder

Як повідомив кореспонденту VIDIA голова Українського інституту в Лондоні Енді Гундер, до пікетувальників вийшов лише начальник охорони, щоб поцікавитись, до кого приїхали всі ці гості.

Як відомо, раніше українці вже пікетували лондонський офіс компанії Ахметова System Capital Management, після чого від імені Ахметова з’явилася заява з оцінкою політичної кризи в Україні.

Додамо також, що на день раніше свої протести українці провели також у кількох інших містах Європи. У Мадриді відбулося пікетування посольства Росії в Іспанії, на якому громада вручила ноту протесту послу Росії.

Також українці зібралися 17 грудня у Афінах. Як повідомили учасники акції Медіа-порталу VIDIA, мітингувальники зустрілися з небажанням зі сторони посольства України прийняти їх резолюцію, проте після наполегливих наполягань до них вийшов радник посольства.

Українці, які живуть у Португалії, провели свій мітинг під посольством Російської Федерації у Лісабоні. За солвами організаторів, метою акції було засудити наміри урядів України та Росії фактично відновити СРСР.

Нагадаємо, що Євромайдани до “Дня гідності” відбулись у більш, ніж 26-ти містах світу – в Австралії, Новій Зеландії, Європі, Америці.

Лісабон. Фото: spilka.pt

Лісабон. Фото: spilka.pt


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/vidia.ua/public_html/wp-content/plugins/magazin-extras/shortcodes/s-posts.php on line 347

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Схоже з цієї категорії