Бандерівці і мельниківці почали процес об’єднання

ОУН (бандерівців) та ОУН (державників або мельниківців) об’єднуються. Поштовхом до об’єднання стала “загрозлива внутрішньо і зовнішньополітична ситуація, яка ставить під загрозу український суверенітет”. Про це медіа-порталу VIDIA повідомили в Українській інформаційній службі.

Обидві ОУН поширили спільну заяву, яку підписали голови організацій Стефан Романів і Богдан Червак.

Таким чином, через понад 60 років роз’єднання може з’явитися єдина організація.

«В Україні посилюються тенденції, що становлять загрозу стабільності, добробуту українського суспільства, соборності та національній сутності Української держави, розмиваються основи української культурної ідентичності. Не припиняються спроби втягнути Україну в оновлене московське ярмо – так званий Митний союз», – йдеться в заяві.

В обох ОУН переконані, що  «настав час консолідувати український націоналістичний рух і передусім відновити єдність ОУН, яка була створена у 1929 році полковником Євгеном Коновальцем та його соратниками. Ідейною основою такого об’єднання є український націоналізм, що його виплекала ОУН та її провідні ідеологи».

«Ми переконані, що у цей складний для нашої країни час єдина ОУН стане вагомим чинником утвердження заможної і справедливої Української Самостійної Соборної Держави», – підкреслюють лідери обох ОУН.

Читайте також

У Мозамбіку відкрили перше консульство України
Світ
0 shares0 views

У Мозамбіку відкрили перше консульство України

vidia.ua - Жов 22, 2017

У Мапуту, столиці Республіки Мозамбік, відкрили почесне консульство України. Досі Україна не мала свого дипломатичного представництва в Мозамбіку, що на півдні Африки, передає «Новинарня».…

«Вірю в українок!» — учасниця конкурсу краси Міс світу на інвалідних візках
Україна
0 shares0 views

«Вірю в українок!» — учасниця конкурсу краси Міс світу на інвалідних візках

vidia.ua - Жов 22, 2017

На початку жовтня у Варшаві відбувся конкурс краси "Міс світу на інвалідних візках" / Miss Wheelchair World 2017. Від України брали участь телеведуча…

У Чикаго покажуть документальну стрічку про жінок Майдану
Світ
0 shares0 views

У Чикаго покажуть документальну стрічку про жінок Майдану

vidia.ua - Жов 20, 2017

У неділю, 5 листопада, у Чикаго покажуть документальний фільм про роль жінок в українській Революції Гідності «Women of Maidan». Про це повідомляє VIDIA.…

 • bohdan

  Щиро тішуся,що дожив до цього часу,коли починається обєднання.Дай нам,Боже,хлопці мудрості Коновальця у здійсненні цієї Правди! Слава Україні!

 • Вова

  Дещо пізно, дещо сумно, дещо смішно.

 • андре

  Вон бандер з України!

 • Киянин

  Фашисты вышли из схронов пора- пора!

 • Реаліст

  Нарешті! нема нічого дивного у тому, що народ не спромігся змінити владу злочинців. Якщо, самі поводирі, не змогли об’єднатися, понад 60 років, то що чекати від людей, які вийшли на майдани. В Україні, бракує державно думаючих людей, які б, змогли об’єднавши усі патріотичні сили, прийти до влади.

 • бандера

  гомосеки хреновы!!!

 • Виктор

  Толку с того, что они объединяются? Вот если бы они добились отмены виз в Евросоюз и США, тогда это был бы результат! А так, как ездили украинцы мыть туалеты и ухаживать за престарелыми…..так и будут ездить. Потому что, без знания иност.языка, котируемого диплома о высшем образовании (при устройстве на работу), честной уплаты налогов – украинцы никому не нужны.