Діаспора вимагає скасувати «таємні» домовленості Януковича з Путіним

1382879490_yanukovich-s-putinym-vstretilis-v-sochiСвітовий конгрес українців засуджує непрозорі переговори та домовленості під час шостого засідання Українсько-російської міждержавної комісії 17 грудня у Москві, які загрожують незалежності Української держави та суперечать євроінтеграційним прагненням українського народу. Про це повідомила прес-служба СКУ, пише VIDIA.

«Протокол шостого засідання Українсько-російської міждержавної комісії засвідчив явне втягування України в Євразійський союз, що може спричинити відновлення Радянського Союзу з домінуючою роллю Росії, – йдеться у повідомленні СКУ. – Ця драматична зміна зовнішньої політики Президентом Віктором Януковичем та Урядом України суперечить Закону України “Про засади зовнішньої і внутрішньої політики” та волевиявленню українського народу на Євромайданах України».

Світовий конгрес українців закликає Президента Віктора Януковича повністю оприлюднити всі ухвалені угоди між ним та Президентом Росії в час шостого засідання Українсько-російської міждержавної комісії.

СКУ зазначає, що у протоколі цього засідання Українсько-російської міждержавної комісії, співголовами якої були Президент Віктор Янукович та Президент Владімір Путін, зазначено, що було підписано документи про домовленість стосовно спільного відзначення 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка, двосторонньої торгівлі, виробництва літаків, поставки товарів за виробничою кооперацією, суднобудування, будівництва транспортного переходу через Керченську протоку, обміну інформації в сфері ядерної і радіаційної безпеки, визначення пункту пропуску через українсько-російський кордон, співробітництва в питанні контролю на українсько‑російському кордоні, боротьби з наркотиками, співробітництва в попередженні промислових аварій, стихійних лих та ліквідації їхніх наслідків, співробітництва в ракетно‑космічній промисловості та купівлі-продажу природного газу в 2009-2019 рр.

Рівно ж було домовлено про реалізацію спільних інфраструктурних та промислових проектів, зближення технічних регламентів України і Митного союзу, взаємодію з Євразійським банком розвитку, антикризовим фондом ЄврАзЕС і Міждержавним банком СНД, співробітництво в газовій галузі, виробництво ядерного палива, спорудження енергоблоків Хмельницької АЕС, співробітництво в галузях машинобудування, хімічної промисловостіі гірничо-металургійному комплексі, реалізацію інвестиційної, фінансової і галузевої співпраці, військово-технічне співробітництво, збільшення участі Російської Федерації в розвитку соціально‑економічної сфери м. Севастополь, здійснення капітального ремонту будівель і споруд Чорноморського флоту Росії на території України, ряд проектів угод з питань функціонування Чорноморського флоту Росії та його перебування на території України, міграційну політику та про взаємодію на рівні правоохоронних органів і спецслужб.

Владні структури обох сторін також погодились утримуватися від односторонніх дій, пов’язаних з реалізацією політики імпортозаміщення, які можуть завдати економічної шкоди одна одній.

Нагадаємо, раніше  Світовий конгрес українців уже  вимагав від української влади припинити будь-які таємні переговори з президентом Росії та чітко заявити, що владні структури України не підпишуть угоду про вступ до Митного союзу.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/vidia.ua/public_html/wp-content/plugins/magazin-extras/shortcodes/s-posts.php on line 347

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Схоже з цієї категорії