Посольство США нажахало побиття Тетяни Чорновол

Посольство США оприлюднило офіційну заяву, у якій засуджує побиття журналістки Тетяни Чорновол й вимагає від уряду розслідувати напад на неї та інших активістів Євромайдану, повідомляє VIDIA.

“Посольство США з жахом сприйняло новини про побиття журналістки Тетяни Чорновол. Ми засуджуємо цей напад і закликаємо до його негайного розслідування, яке, на відміну від розслідування попередніх подібних інцидентів, мусить привести винних до повної відповідальності згідно із законодавством України”, – йдеться у заяві посольства.

“Ми висловлюємо заклопотаність у зв’язку з дуже схожими подіями протягом останніх кількох тижнів, спрямованими проти фізичних осіб, їхнього майна і політичної діяльності, очевидно, з метою залякування чи покарання тих, хто пов’язаний із протестами на Євромайдані, – ідеться у заяві, – Це неприйнятні порушення громадянських свобод, яким не має бути місця в сучасному демократичному суспільстві”.

Відтак посольство США закликає уряд України запобігти будь-яким подальшим подібним інцидентам, провести чесні і прозорі розслідування всіх нападів, які вже відбулися, забезпечуючи реальні результати, що приведуть до відповідальності не лише виконавців, але й особливо тих, хто ці жорстокі розправи замовив.

Нагадаємо, журналістку Тетяну Чорновол жорстоко побили у ніч на 25 грудня. Напередодні був опублікований її журналістський матеріал про маєток міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка.

  • Янки пошли !!!!

  • Махно

    А на какие деньги функционирует этот майдан?
    альтруизмом даже мерседесовская опозиция не отличается. Может за наши деньги сворованые другой властью которая так стремиться опять получить вожделенное?

  • Оксана

    Може годі пальчиком погрожувати? Відберіть у них їх гроші, які ці бандити, доречі, вкрали в українського народу.


Новини партнерів