Українці мітингували у Європі та зробили Ніагарський водоспад синьо-жовтим

У Лісабоні та Албуфейрі знову зібрались українці, солідарні з протестувальниками на Євромайдані. Вони створили об’єднання “Євромайдан-Португалія”, повідомляє VIDIA.

Таким чином українці в Португалії вирішили формалізувати свою діяльність на підтримку Євромайдану в Україні.

Лісабон. Фото: spilka.pt

Лісабон. Фото: spilka.pt

“Іншою важливою причиною створення об’єднання є протидія спробам посольства України в Португалії, залучившись підтримкою лояльних (здебільшого проросійських організацій) показати португальському суспільству розбіжності в поглядах на події в Україні серед української громади в Португалії”, – повідомили у прес-службі Спілки українців у Португалії.

Стати членом новоствореного об’єднання “ЄвроМайдан – Португалія” може кожен українець, який розділяє вимоги Євромайдану та зареєструється на сайті ВО “Майдан” в Україні.

Албуфейра. Фото: spilka.pt

Албуфейра. Фото: spilka.pt

Як повідомили VIDIA у Спілці українців Португалії, на обох мітингах також вкотре висловили підтримку українцям у Києві гаслами “Київ – ми разом з вами!”, тримали портрети Януковича, обернутого вниз головою, молилися та співали гімн України.Додатково були зібрані пожертви на підтримку Євромайдану в Києві.

А українці Італії на площі Святого Петра у Ватикані влаштували український вертеп, який назвали «Різдвяний Євромайдан», повідомляє Радіо Свобода.

Вертеп "Євромайдан" у Ватикані. Фото: Радіо Свобода

Вертеп “Євромайдан” у Ватикані. Фото: Радіо Свобода

Як повідомляв медіапортал VIDIA, у неділю українці Канади зібрали свій Євромайдан на Ніагарському водоспаді.

На знак солідарності з народом України вони засвітили найпотужніший у Північній Америці водоспад синьо-жовтими вогнями. Фото українського водоспаду між США та Канадою на своїй сторінці у Facebook розмістили Голос Америки.

Ніагарський водоспад. Фото: Andrew Mariyanich

Ніагарський водоспад. Фото: Andrew Mariyanich

Також свій протест проти побиття журналістки та активістки Євромайдану Тетяни Чорновол висловили українці США. На підтримку Тетяни Чорновол вийшли українці Філадельфії, повідомляє кореспондент VIDIA.

Філадельфія. Фото: Bohdan Pechenyak

Філадельфія. Фото: Bohdan Pechenyak

Нагадаємо, акції на підтримку Євромайдану продовжують відбуватися у всьому світі, зокрема свою акцію у Сіднеї провела Спілка української молоді.


Новини партнерів 6 коментарі(в)

 1. Volodimir 30/12/2013 о 11:40

  О і виродок кацапський Нікалай з”явився. До Трупного Союзу запрошуэ. Хто з таким мурлом в союз хоче?

  Reply
 2. Татьяна 30/12/2013 о 06:09

  Слава Украине!!! Слава нации!!!!

  Reply
 3. greatman 30/12/2013 о 03:45

  з цього ми бачимо що українці не втратили себе як нація і ми все ще єдині в своїх намірах—слава богу–god is now here–the truth is here

  Reply
 4. Николай 29/12/2013 о 20:53

  Оторвались от подмывания задниц и горшков и пошли митинговать.

  Reply
  • Катя 30/12/2013 о 03:37

   фу. як же низько. коли вже нашi люди навчаться поважати один одного.

   Reply
  • Дин Экс 30/12/2013 о 03:54

   Зек хочет пойти на второй президентский срок, но народ Украины хочет отправить его сразу на третий, тюремный срок, ведь не зря же Яныковощь дважды отсидел на киче.

   Reply

Коментувати

(Ваш імейл не буде опубліковано)

Додавши коментар, Ви погоджуєтесь, що він перед розміщенням на нашому сайті може бути переглянутий редакцією. Перед коментуванням Ви прочитали і погоджуєтесь з правилами. VIDIA залишає за собою право використати Ваш коментар на будь-якій із своїх медійних платформ.

Реклама на VIDIA

З питань розміщення реклами звертайтесь за адресою:
advertise (at) vidia.org

Про нас