Українці мітингували у Європі та зробили Ніагарський водоспад синьо-жовтим

У Лісабоні та Албуфейрі знову зібрались українці, солідарні з протестувальниками на Євромайдані. Вони створили об’єднання “Євромайдан-Португалія”, повідомляє VIDIA.

Таким чином українці в Португалії вирішили формалізувати свою діяльність на підтримку Євромайдану в Україні.

Лісабон. Фото: spilka.pt

Лісабон. Фото: spilka.pt

“Іншою важливою причиною створення об’єднання є протидія спробам посольства України в Португалії, залучившись підтримкою лояльних (здебільшого проросійських організацій) показати португальському суспільству розбіжності в поглядах на події в Україні серед української громади в Португалії”, – повідомили у прес-службі Спілки українців у Португалії.

Стати членом новоствореного об’єднання “ЄвроМайдан – Португалія” може кожен українець, який розділяє вимоги Євромайдану та зареєструється на сайті ВО “Майдан” в Україні.

Албуфейра. Фото: spilka.pt

Албуфейра. Фото: spilka.pt

Як повідомили VIDIA у Спілці українців Португалії, на обох мітингах також вкотре висловили підтримку українцям у Києві гаслами “Київ – ми разом з вами!”, тримали портрети Януковича, обернутого вниз головою, молилися та співали гімн України.Додатково були зібрані пожертви на підтримку Євромайдану в Києві.

А українці Італії на площі Святого Петра у Ватикані влаштували український вертеп, який назвали «Різдвяний Євромайдан», повідомляє Радіо Свобода.

Вертеп "Євромайдан" у Ватикані. Фото: Радіо Свобода

Вертеп “Євромайдан” у Ватикані. Фото: Радіо Свобода

Як повідомляв медіапортал VIDIA, у неділю українці Канади зібрали свій Євромайдан на Ніагарському водоспаді.

На знак солідарності з народом України вони засвітили найпотужніший у Північній Америці водоспад синьо-жовтими вогнями. Фото українського водоспаду між США та Канадою на своїй сторінці у Facebook розмістили Голос Америки.

Ніагарський водоспад. Фото: Andrew Mariyanich

Ніагарський водоспад. Фото: Andrew Mariyanich

Також свій протест проти побиття журналістки та активістки Євромайдану Тетяни Чорновол висловили українці США. На підтримку Тетяни Чорновол вийшли українці Філадельфії, повідомляє кореспондент VIDIA.

Філадельфія. Фото: Bohdan Pechenyak

Філадельфія. Фото: Bohdan Pechenyak

Нагадаємо, акції на підтримку Євромайдану продовжують відбуватися у всьому світі, зокрема свою акцію у Сіднеї провела Спілка української молоді.

 • Volodimir

  О і виродок кацапський Нікалай з”явився. До Трупного Союзу запрошуэ. Хто з таким мурлом в союз хоче?

 • Татьяна

  Слава Украине!!! Слава нации!!!!

 • greatman

  з цього ми бачимо що українці не втратили себе як нація і ми все ще єдині в своїх намірах—слава богу–god is now here–the truth is here

 • Николай

  Оторвались от подмывания задниц и горшков и пошли митинговать.

  • Катя

   фу. як же низько. коли вже нашi люди навчаться поважати один одного.

  • Зек хочет пойти на второй президентский срок, но народ Украины хочет отправить его сразу на третий, тюремный срок, ведь не зря же Яныковощь дважды отсидел на киче.


Новини партнерів