Українці мітингували у Європі та зробили Ніагарський водоспад синьо-жовтим

У Лісабоні та Албуфейрі знову зібрались українці, солідарні з протестувальниками на Євромайдані. Вони створили об’єднання “Євромайдан-Португалія”, повідомляє VIDIA.

Таким чином українці в Португалії вирішили формалізувати свою діяльність на підтримку Євромайдану в Україні.

Лісабон. Фото: spilka.pt

Лісабон. Фото: spilka.pt

“Іншою важливою причиною створення об’єднання є протидія спробам посольства України в Португалії, залучившись підтримкою лояльних (здебільшого проросійських організацій) показати португальському суспільству розбіжності в поглядах на події в Україні серед української громади в Португалії”, – повідомили у прес-службі Спілки українців у Португалії.

Стати членом новоствореного об’єднання “ЄвроМайдан – Португалія” може кожен українець, який розділяє вимоги Євромайдану та зареєструється на сайті ВО “Майдан” в Україні.

Албуфейра. Фото: spilka.pt

Албуфейра. Фото: spilka.pt

Як повідомили VIDIA у Спілці українців Португалії, на обох мітингах також вкотре висловили підтримку українцям у Києві гаслами “Київ – ми разом з вами!”, тримали портрети Януковича, обернутого вниз головою, молилися та співали гімн України.Додатково були зібрані пожертви на підтримку Євромайдану в Києві.

А українці Італії на площі Святого Петра у Ватикані влаштували український вертеп, який назвали «Різдвяний Євромайдан», повідомляє Радіо Свобода.

Вертеп "Євромайдан" у Ватикані. Фото: Радіо Свобода

Вертеп “Євромайдан” у Ватикані. Фото: Радіо Свобода

Як повідомляв медіапортал VIDIA, у неділю українці Канади зібрали свій Євромайдан на Ніагарському водоспаді.

На знак солідарності з народом України вони засвітили найпотужніший у Північній Америці водоспад синьо-жовтими вогнями. Фото українського водоспаду між США та Канадою на своїй сторінці у Facebook розмістили Голос Америки.

Ніагарський водоспад. Фото: Andrew Mariyanich

Ніагарський водоспад. Фото: Andrew Mariyanich

Також свій протест проти побиття журналістки та активістки Євромайдану Тетяни Чорновол висловили українці США. На підтримку Тетяни Чорновол вийшли українці Філадельфії, повідомляє кореспондент VIDIA.

Філадельфія. Фото: Bohdan Pechenyak

Філадельфія. Фото: Bohdan Pechenyak

Нагадаємо, акції на підтримку Євромайдану продовжують відбуватися у всьому світі, зокрема свою акцію у Сіднеї провела Спілка української молоді.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/vidia.ua/public_html/wp-content/plugins/magazin-extras/shortcodes/s-posts.php on line 347

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Схоже з цієї категорії