Обама склав присягу президента США

У місті панував святковий, піднесений настрій. Втім не було загальної екзальтації, яка панувала чотири роки тому. Тоді свідками першої в історії США присяги чорношкірого президента став мільйон вісімсот тисяч людей.

Щоб скласти присягу, президенту США Бараку Обамі та віце-президенту Джозефу Байден знадобилось всього кілька хвилин.

Після присяги, Барак Обама звернувся до американського народу з промовою. В ній він говорив про те, що основний принцип, на якому збудована американська нація,  а саме те, що усі люди створені рівними та мусять мають рівні права  та можливості,  – залишається актуальним і сьогодні.

У промові, яка тривала близько 20-ти хвилин Барак Обама, серед іншого, пообіцяв боротись за рівні права для жінок та гомосексуалістів, а також закликав “покращити систему прийому імігрантів у США”.

За словами Обами, молодим іноземним інженерам та студентам треба сприяти у пошуку роботи у США, а не викидати їх геть з Америки.

“Наша подорож далека від завершення, доки наші дружини, матері та сестри не заробляють платню, яка відповідає їх зусиллям”, – виголосив Обама з трибуни перед Капітолієм.

“Наша подорож не завершена, доки закон не ставиться до геїв так само, як і до всіх інших. Бо якщо ми справді створені рівними, то і наша любов до одне одного також має бути урівняна в правах”, – сказав президент США.

З повним текстом промови президента США можна ознайомитись на сайті Білого дому.

Після промови Обама взяв участь в інавгураційному параді.

Сьогодні ввечері також відбудуться два інавгураційні бали та молебень у Національному соборі у Вашингтоні.

Голос Америки

Читайте також

У Мозамбіку відкрили перше консульство України
Світ
0 shares0 views

У Мозамбіку відкрили перше консульство України

vidia.ua - Жов 22, 2017

У Мапуту, столиці Республіки Мозамбік, відкрили почесне консульство України. Досі Україна не мала свого дипломатичного представництва в Мозамбіку, що на півдні Африки, передає «Новинарня».…

«Вірю в українок!» — учасниця конкурсу краси Міс світу на інвалідних візках
Україна
0 shares0 views

«Вірю в українок!» — учасниця конкурсу краси Міс світу на інвалідних візках

vidia.ua - Жов 22, 2017

На початку жовтня у Варшаві відбувся конкурс краси "Міс світу на інвалідних візках" / Miss Wheelchair World 2017. Від України брали участь телеведуча…

У Чикаго покажуть документальну стрічку про жінок Майдану
Світ
0 shares0 views

У Чикаго покажуть документальну стрічку про жінок Майдану

vidia.ua - Жов 20, 2017

У неділю, 5 листопада, у Чикаго покажуть документальний фільм про роль жінок в українській Революції Гідності «Women of Maidan». Про це повідомляє VIDIA.…

  • Vasyl

    Que suerte. Un socialista mas.

  • I LIKE THIS