Українка стала першою іноземною акторкою, яка здобула азіатську «Еммі»

Українка Ірина Каптелова, яку в Китаї знають під іменем Іліша, стала першою іноземною акторкою, яка здобула нагороду престижної Національної телевізійної премії Китаю TV Drama Awards Made in China. Про це повідомляє Ukranews.

TV Drama Awards Made in China вручається щорічно, входить до трійки найбільш визначних премій в галузі кіноіндустрії в Китаї і є азіатським аналогом американської «Еммі».

Золоту статуетку в номінації «Найкраща іноземна актриса 2012» принесла Каптеловій головна жіноча роль у телесеріалі «Моя Наташа», який китайські ЗМІ назвали «головною драмою року». Саму номінацію запровадили вперше, щоб відзначити акторську роботу Каптелової.

Партнером Ірини по серіалу виступив Джу Явен – володар премії Asian New Talent Award Шанхайського кінофестивалю у 2011 році, номінант премії «Найкращий актор» міжнародної премії «Еммі» в 2012 році, актор фільму Mystery, який отримав приз Каннського кінофестивалю.

Бюджет серіалу становив близько 6,4 млн доларів. Сценаристом виступив відомий китайський драматург Гао Маньтан. У серіалі також знялися зірки з Китаю, та актори з Росії і Японії. Зйомки вели трьома мовами – китайською, японською, російською – а відбувалися вони в Китаї та Росії. Кількість переглядів серіалу на відеосервісах Китаю в сумі перевищила 321 млн разів.

Найпопулярніший розважальний телеканал Китаю «Анхей» назвав Ірину блискучою зіркою китайського екрану: «Вона стала першою іноземною актрисою, яка зіграла головну жіночу роль у китайському телесеріалі. Вона створила унікальний образ, зігравши з неповторною акторською майстерністю. У 2012 році телесеріал “Моя Наташа” зробив її найблискучішою зіркою китайського телебачення».

Ірина Каптелова народилася 3 червня 1986 року в Дніпропетровську. Зараз здебільшого відома за межами СНД, співпрацює з теле- і кінокомпаніями США та Китаю. Її акторський дебют відбувся в 2009 році в ролі російської дівчинки-солдата у фільмі «Взимку не холодно». Зараз Каптелова бере участь у зйомках нового масштабного серіалу «Юн Вінг», який є спільним китайсько-американським проектом.

Медіа-портал VIDIA

Читайте також

В Україні з’явиться одна з найбільших в Європі вітроелектростанцій
Україна
0 shares0 views

В Україні з’явиться одна з найбільших в Європі вітроелектростанцій

vidia.ua - Жов 19, 2017

Міжнародна компанія EuroCape New Energy Limited наступного року на березі Азовського моря розпочне будівництво ВЕС потужністю 500 мегават. З початку 2018 року на…

Бізнесмени зі США передали $30 000 на обладнання для дитячої лікарні  Охматдит
Україна
0 shares0 views

Бізнесмени зі США передали $30 000 на обладнання для дитячої лікарні  Охматдит

vidia.ua - Жов 19, 2017

Американська торговельна палата в Україні передала $30.000 на придбання обладнання для Національної дитячої лікарні «Охматдит». Про це повідомляє VIDIA із посиланням на Facebook-сторінку…

Можемо показати приклад: Кардіохірург зі США про зміни в системі української медичної світи
Світ
0 shares0 views

Можемо показати приклад: Кардіохірург зі США про зміни в системі української медичної світи

vidia.ua - Жов 19, 2017

Василь Лончина – українець, що народився і виріс в Америці (м. Детройт). Там отримав медичну освіту і кілька десятиліть практикував кардіохірургію та провів…

  • Александра

    Как это что? Гражданство и душа!

  • i like this

  • i like this

  • Росс

    І що ж в ній українського?