Менше 5% росіян вважають відносини між Росією та Україною дружніми?

Росіяни почали краще ставитися до України. Про це свідчить опитування, проведене Всеросійським центром вивчення громадської думки.

Як повідомляє УНІАН, на запитання «як ви загалом ставитеся зараз до України?», 10% відповіли «дуже добре» (у листопаді минулого року – 8%), 64% – «в основному добре» (61% – у листопаді 2012 року).

При цьому 16% відповіли, що ставляться до України «в основному погано», (раніше – 19%), 2% – «дуже погано» (раніше – 4%). Важко відповісти 9%.

Водночас, лише 4% оцінюють нинішні відносини між Росією та Україною як дружні, 12% назвали відносини між країнами хорошими, добросусідськими, 34% – нормальними, спокійними.

При цьому 34% опитаних вважають, що відносини між Україною і РФ прохолодні, 9% – напружені, 1% – ворожі. Важко відповісти – 6%.

Крім того, 13% респондентів вважають, що відносини Росії з Україною повинні бути такими ж, як з іншими державами – із закритими кордонами, візами, митницями. 64% відповіли, що Росія та Україна повинні бути незалежними, але дружніми державами – з відкритими кордонами, без віз і митниць. 18% вважають, що Росія та Україна повинні об’єднатися в одну державу. 6% важко відповісти.

Зазначимо, що опитування проводилося 18-21 січня цього року за репрезентативною всеросійською вибіркою міського й сільського населення серед 1596 осіб віком 18 років і старше в 130 населених пунктах 45 регіонів. Розподіл відповідей наводиться у відсотках від загального числа опитаних разом із даними попередніх опитувань. Статистична похибка даних цих досліджень не перевищує 3,4%.

Медіа-портал VIDIA

  • Нерыгыанал

    Знову в ГУЛАГ?! Ні. вибачте, не хочу!


Новини партнерів