Суд остаточно визнав воїнів УПА борцями за незалежність

Вищий адміністративний суд підтвердив рішення судів нижчих інстанцій, якими визнано законним указ колишнього президента Віктора Ющенка (2005-2010 роки) про визнання воїнів Організації українських націоналістів і Української повстанської армії учасниками боротьби за незалежність України.

Про це повідомляють «Українські Новини» з посиланням на заступника лідера Прогресивної соціалістичної партії України Володимира Марченко. Зі слів Марченка, розгляд справи проходив в письмовій формі. Рішення суду є остаточним і оскарженню не підлягає.

Марченко підкреслив, що ПСПУ категорично засуджує це рішення й незабаром лідер партії зробить із цього приводу свою заяву.

Як відомо, 28 січня 2010 року Ющенко визнав воїнів ОУН і УПА учасниками боротьби за незалежність України, видавши відповідний указ. Вітренко оскаржила цей президентський указ у квітні того ж року.

Київський апеляційний адміністративний суд і Окружний адміністративний суд Києва підтвердили законність указу Ющенка.

Медіа-портал VIDIA

  • панацей

    Правильно. Гитлер ведь тоже – борец за независимость Украины. И Мусолини. И Антонеску. Так почему отказывать их соратрикам по оружию? Славная получилась компания!

  • Орест

    давно пора
    вояки УПА – борці за незалежність України!


Новини партнерів