Юліан Куляс: Українських урядовців потрібно вдарити по кишені

BeFunky_befunky_artwork.jpgАмериканський уряд мав би запровадити санкції щодо України, однак має для цього не так багато важелів. Таку думку у інтерв’ю, опублікованому на VIDIA, висловив успішний адвокат у Чикаго, член дирекції американського банку MB Financial та засновник Фундації «Спадщина» Першого українського банку «Певність» Юліан Куляс.

Відповідаючи на питання про ступінь підтримки, на яку сьогодні може розраховувати Україна від нинішньої американської влади, пан Юліан зазначив, що «єдиний вплив це заморозити майно українських урядовців, яке вони мають в США».

«Однак, на жаль, дуже мало заінвестовано в США. Свій основний капітал вони зареєстрували на Кіпрі, в Італії, Англії. В такій ситуації, я вважаю, Америка  змушена звернутися до своїх європейських партнерів. Українських урядовців потрібно вдарити по кишені», – зауважив Куляс.

Він додав, що республіканці більше за інших лобіюють українські питання, однак і нинішній уряд осторонь не стоїть.

«Наприклад, віце-президент Байден особисто телефонував до Віктора Януковича після подій ночі з 29 на 30 листопада. Він був занепокоєний порушенням прав людини в Україні. За демократів, Україну відвідав Біл Клінтон. Україна завжди мала хороші відносини з Білим Домом», – сказав Юліан Куляс.

За його словами, і республіканці, і демократи  розуміють, що Україна не може бути частиною імперії, і не може вернутись в Радянський Союз.

«Америка покладала на Україну великі надії. Всі розраховували, що Україна буде взірцем для пострадянських країн в тому, як будувати демократичне суспільство», – закцентував пан Куляс.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/vidia.ua/public_html/wp-content/plugins/magazin-extras/shortcodes/s-posts.php on line 347

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Схоже з цієї категорії