Діаспора влаштує “регіоналам” власне правосуддя за кордоном

Голова Cпілки українців Португалії Павло Садоха закликає українців у всьому світі миттєво реагувати на перебування “регіоналів” за кордоном акціями засудження, а також сповіщати місцеві ЗМІ про їхню “приналежність до авторитарно-реакційного режиму”.

Таку пропозицію він висловив у листі-зверненні “Правило “Міранди” для можновладців від ПР”, повідомляє VIDIA.

“У ситуації, до якої ви довели Україну, у вас залишається право скласти свої повноваження і добровільно відшкодувати збитки, заподіяні народу України. Кожне сказане вами слово проти українського народу буде використане проти вас!”, – пише голова Спілки українців Португалії.

“В Україні вже не існує системи правосуддя, і тому захищати свою гідність та навіть і своє життя ми будемо самостійно, всіма морально і праводозволеними способами, – вважає Садоха, - Відтепер ваші фото, як анонси україно-людиноненависників будуть розповсюджуватися в українських громадах за кордоном з проханням миттєвого реагування на ваше перебування у цих країнах. Вам прийдеться буквально ховатися від своїх співвітчизників”, – пише він.

Тепер, за словами Садохи, замість «Щасливого перебування!» у аеропортах “регіоналів” буде зустрічати «Ганьба!»: “У ваших офіційних чи приватних поїздках за кордон ви будете боятися, щоб вас не впізнали українці. Ми оперативно інформуватимемо місцеві ЗМІ про вашу приналежність до авторитарно-реакційного режиму. Відтепер ми розпочнемо легальну перевірку реєстрів прав власності на нерухомість та бізнес структур, пов’язаних з вашими іменами у країнах нашого проживання”.

Розпочати Содоха пропонує із Дмитра Святаша, який нещодавно різко висловився у бік української діаспори, назвавши її “нащадками боягузів та виродками”.

“Не відомо, що більше розізлило Святоша в українській діаспорі: її монолітність з українцями в Україні і потужна підтримка ЄвроМайдану, чи репутація українських трудових мігрантів, які, на відміну від сумнівних бізнесів нардепа, «чорною», а отже, чесною працею не тільки вирішують свої економічні проблеми, але й пересилають щороку в Україну близько 7 млрд доларів США допомоги”, – пише Садоха.

Відтак, Садоха заохочує  небайдужих українців при отриманні інформації про можливе перебування Дмитра Святоша за кордоном надавати цю інформацію в українські ЄвроМайдани в Європі та інших країнах, де вони створені, для швидкого реагування і організації акцій засудження.

Нагадаємо, діаспора активно підтримує Євромайдан та передала Обамі прізвища українців для введення санкцій.


Новини партнерів 14 коментарі(в)

 1. олег 08/01/2014 о 11:01

  Питання виборів.Саме тому янукович і подався в російське рабство, сів на економічний гачок, зробивши заручниками український народ, бо знає, що за європейськими стандартами не виграє вибори ніколи, він може виграти вибори лише по бєспрєдєлу. А Раші, на відміну від ЄС, на це глибоко наплювати, ЯК пройдуть вибори, кацапам основне – володіти Україною, як це було століттями. Вони готові віддати газу неміряних в кількостях, аби упокорити Україну і грабувати. УКРАЇНУ. Заради власної вигоди, порятунку своєї шкури янукович зрадив національні інтереси України – це без прикрас. Вихід – допомога Заходу в питанні санкцій – причому точковими ударами. Варто одному-двом нашим владним бандюгам отримати повноцінні подаруночки від Євпропи і США, побачите, як решта почне згризати одне одного, як павуки в банці. Тобто – опозиційним лідерам потрібно зараз трубити не лише “ганьба”, як основний лейтмотив, а “санкції”. Заходу варто зрозуміти, що підсвіченої жовто-блакитної Ніагари мало для успіху України.

  Reply
 2. олег 08/01/2014 о 10:59

  треба, щоб під ригианалами-зрадниками України горіла земля! Потрібно закликати США і ЄС до точкових санкцій – одному-трьом. Ригаанали тоді самі себе перегризуть, мов павуки в банці. Більшість у ВР дуже швидко посиплеться.

  Reply
 3. Михайло 07/01/2014 о 08:43

  Нарешті! Здається крига скресла і українці всесвіту по – справжньому беруться за пердунів. Дійсно, треба створити такі умови для їхнього перебування на цьому світі, щоб земля у них горіла під ногами від праведного гніву України і українців. Хай знають МИ ЇХ, ПІДЛЮК, ЗНАЙДЕМО СКРІЗЬ! Не допоможуть їм і ті мільярди, які вони вкрали у нас і наших дітей, а найголовніше – НАШЕ ЄВРОПЕЙСЬКЕ МАЙБУТНЄ. А тепер іще нам на шию навісили 15 мільярдний кацапський борг – зашморг. ” Дядя Вова! Забери свои ярды. Дай Украине волю!” Моральна смерть (не заперечую й проти іншої) цій фашистській погані. Слава Україні! Слава Героям Майдану! З Різдвом Христовим всіх патріотів – блогерів та коментаторів України!

  Reply
  • Олександр 08/01/2014 о 10:55

   Хай починають,Добкін взяв відпустку і летить в Куршавель.Його дочка вже там.Починайте,

   Reply
 4. adam 06/01/2014 о 23:18

  ДЫАСПОРА Сидите там и не пи****

  Reply
 5. адольф 06/01/2014 о 12:14

  А найкраще нашій українській діаспорі діяти так,щоб ці регіонали які поїхали за кордон та їхні сімї пропадали безвісті.от чого вони заслуговують.а таке покарання булоб найсправедливішим ?

  Reply
 6. Юрій 06/01/2014 о 12:04

  підтримую!!!!!

  Reply
 7. Юрій 06/01/2014 о 12:03

  підтримую!!!!!!!!!!!!!!!

  Reply
 8. Дима 06/01/2014 о 05:18

  А может, хватит диаспорянцам вмешиваться не в свои дела?

  Reply
 9. Гість 06/01/2014 о 02:04

  Давайте шановні! Тисните цих паскуд.

  Reply
 10. Ігор 05/01/2014 о 17:24

  Тільки так! В Україні дійшло до абсурду, губернатор одніє з західних областей будує віллу на середноземному побережжі в Франції, а наші українці роблять на цій віллі через французську будівельну фірму-посередника. І в тих і в нього круглі очі коли зустрічаються на будові.

  Reply
 11. Віталій 05/01/2014 о 15:31

  Так можна розпочати з борця за православно-словянські цінності Медведчука, його доня навчається в америці. Може підійти до неї і взяти інтервью які православно-словянські цінності вона шукає в Америці? Та розказати місцевим смі про таку шпигунку яка шукає такі цінності в США.

  Reply
 12. миротворец 05/01/2014 о 15:29

  е сли бы еще и организовали чистку морды лица, это было бы супер, таким как святош и ему подобные надо татуировку на лбу делать ВОР или ГАНЬБА

  Reply
 13. BoiH 05/01/2014 о 14:58

  100 % підтримки!!МОЛОДЦІ!!!

  Reply

Коментувати

(Ваш імейл не буде опубліковано)

Додавши коментар, Ви погоджуєтесь, що він перед розміщенням на нашому сайті може бути переглянутий редакцією. Перед коментуванням Ви прочитали і погоджуєтесь з правилами. VIDIA залишає за собою право використати Ваш коментар на будь-якій із своїх медійних платформ.

Реклама на VIDIA

З питань розміщення реклами звертайтесь за адресою:
advertise (at) vidia.org

Про нас