У Канаді зібрали два дитячі Євромайдани

Свої акції солідарності із Євромайданом провели молоді українці Канади. Відео про те, як вони підтримують протестний рух в Україні, розмістили на Youtube, повідомляє VIDIA.

Зокрема, таку акцію провела Спілка української молоді у Едмонтоні. Свою підтримку українським протестувальникам висловили також учасники української двомовної програми у Шервуд Парку.

Із відео видно, як діти заспівли гімн України, вигукували “Ми з тобою, Україно”, “Слава Україні – героям слава”, “Хто не скаче – той не з нами”, “Хто не скаче – той не наш”.

Додамо, українська громада Ванкувера продовжує активно допомагати учасникам Євромайдану в Києві. Зокрема, активісти громади зібрали понад 800 доларів для потреб майданівців. Також українці у Нью-Йорку планують проїхати “Майданобусом” через усе місто, щоб розповісти американській громадськості про протестні події в Україні


Новини партнерів 2 коментарі(в)

  1. Roman Loun 09/01/2014 о 23:53

    Христос Раждається ! Запрошуємо послухати і подивитсь наш відеокліп *Дух Різдва*. Презентація відбулась 7 січня на Майдані в Києві ! Колядуєм всі ! Христос народився !

    Reply
  2. Vlsd 09/01/2014 о 14:55

    Жаль, начали в это втягивать детей. Они уже живут в другой стране, там все хорошо. А ведь вырастут и будут думать как их учили родители. Почитайте на досуге http://podrobnosti.mk.ua//2014/01/09/vsya-pravda-o-evromaydane-ili-krah-tehnologiy-dzhina-sharpa

    Reply

Коментувати

(Ваш імейл не буде опубліковано)

Додавши коментар, Ви погоджуєтесь, що він перед розміщенням на нашому сайті може бути переглянутий редакцією. Перед коментуванням Ви прочитали і погоджуєтесь з правилами. VIDIA залишає за собою право використати Ваш коментар на будь-якій із своїх медійних платформ.

Реклама на VIDIA

З питань розміщення реклами звертайтесь за адресою:
advertise (at) vidia.org

Про нас