У Канаді зібрали два дитячі Євромайдани

Свої акції солідарності із Євромайданом провели молоді українці Канади. Відео про те, як вони підтримують протестний рух в Україні, розмістили на Youtube, повідомляє VIDIA.

Зокрема, таку акцію провела Спілка української молоді у Едмонтоні. Свою підтримку українським протестувальникам висловили також учасники української двомовної програми у Шервуд Парку.

Із відео видно, як діти заспівли гімн України, вигукували “Ми з тобою, Україно”, “Слава Україні – героям слава”, “Хто не скаче – той не з нами”, “Хто не скаче – той не наш”.

Додамо, українська громада Ванкувера продовжує активно допомагати учасникам Євромайдану в Києві. Зокрема, активісти громади зібрали понад 800 доларів для потреб майданівців. Також українці у Нью-Йорку планують проїхати “Майданобусом” через усе місто, щоб розповісти американській громадськості про протестні події в Україні

http://www.youtube.com/watch?v=IGaGPq25ghw

  • Христос Раждається ! Запрошуємо послухати і подивитсь наш відеокліп *Дух Різдва*. Презентація відбулась 7 січня на Майдані в Києві ! Колядуєм всі ! Христос народився !

  • Vlsd

    Жаль, начали в это втягивать детей. Они уже живут в другой стране, там все хорошо. А ведь вырастут и будут думать как их учили родители. Почитайте на досуге http://podrobnosti.mk.ua//2014/01/09/vsya-pravda-o-evromaydane-ili-krah-tehnologiy-dzhina-sharpa


Новини партнерів