Студенти Шевченка розпочали голодування через тиск

Сьогодні студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочинають голодування через позапланову перевірку Державної інспекції навчальних закладів, повідомляє “День“.

Про це було  оголошено на сторінці Інститут журналістики КНУ імені Тараса Шевченка у соцмережі “Вконтакті”.

“Головна вимога – відкликати Державну інспекцію навчальних закладів України, яка у період із 11.01.14 по 25.01.14 проводять позапланову перевірку київських вишів”, – пояснили студенти, зазначивши, що вона чинить “репресії стосовно учасників та небайдужих до подій, пов’язаних із Євромайданом”.

“Студенти не мають змоги відповісти на запитання повноцінно, оскільки хвилюються і відчувають морально-психологічний тиск третіх осіб”, – зазначили вони.

На переконання студентів, інспекція заангажована і чинить тиск на викладачів під час прийому іспитів.

“Студенти вимагають від Міністерства освіти і науки України негайно відкликати ДІНЗ України та не допускати подальшого тиску на студентів, які відстоювали свої конституційні права на мирних акціях протесту”, – йдеться в повідомленні.

“Акція розпочнеться 15 січня о 13:00 біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Голодування не припиниться до тих пір, поки не буде виконана вимога!” – наголошують вони.


Новини партнерів