Українців у Лондоні закликають ще і ще пікетувати власність Ахметова

640x362Українців, які проживають у Великобританії та зокрема у Лондоні, закликають пікетувати офіси Ахметова. Такий заклик у Facebook опублікував український журналіст Сергій Лещенко, повідомляє VIDIA.

«Три тижні тому всі чули рецепт для виходу із кризи Ріната Ахметова: «Вам щось не подобається – приходьте на вибори і проголосуйте за того чи іншого кандидата». Сьогодні Ахметов руками своїх депутатів, водіїв, охоронців з Партії регіонів сформував правила для майбутніх виборів. Це будуть вибори під прицілом снайперської гвинтівки режиму»», – написав журналіст.

«Українці , які живуть у Лондоні! Ви – на передовій ‪ #ЄвроМайдан. У цьому місті оселилася родина Ахметова, тут працюють його офіси, тут він кредитується. Втрата репутації в Лондоні для нього стоїть мільйонів доларів. Можливо, завдяки вашим пікетам він не зможе купити собі новий літак або шале в Куршевел . А поки він плював на Майдан – інакше його депутати, включно з Воропаєвим, який з Ахметовим на постійному контакті, не голосували б як тупа худоба за антиконституційний переворот», – зауважив Лещенко.

««Всі говорять – санкції, санкції, санкції. Для мене найбільша санкція – це коли я не зможу ходити по цій батьківщині, по донецькій землі» , – сказав Ахметов 31 грудня. «Найкраще місце для насолоди багатством, яке ти вкрав у своїх співгромадян – це не Україна, а Париж, Лондон чи Нью-Йорк» , – відповів йому колишній американський посол Гербст. Може, настав час перевірити , в чиїх словах більше правди?», – закликав Сергій Лещенко.

Як відомо, 16 січня, Верховна Рада прийняла низку законів, які за прогнозами експертів можуть призвести до затвердження диктатури в Україні та суттєвих обмежень прав громадян.

Нагадаємо, у Лондоні уже відбувалось кілька пікетів під квартирою Ахметова. Окрім масових заходів були навіть одиночні пікети під офісом мільярдера.


Новини партнерів