Українці пікетували Мюнхенську конференцію, ООН та Deutsche Bank

Українці у світі продовжують виступати на підтримку Євромайдану. Цього разу акції солідарності провели у США, Німеччині та Перу, повідомляє VIDIA.

Зокрема, у центрі Мюнхена, столиці федеральної землі Баварії в Німеччині, де 31 січня почалася Мюнхенська конференція з питань безпеки, місцеві українці провели ввечері свій Євромайдан, розповів один із організаторів акції Андрій Хомуленко, пише «Радіо Свобода».

За його словами, кількість учасників акції «перевершила сподівання» – їх було понад двісті. Здебільшого на акцію пришли місцеві українці, а завтра очікують більше учасників і з-поміж місцевих німців, які захочуть почути українських політиків.

Мітингувальники тримали гасла на кшталт «Владу геть!», про перевибори, про амністію і гасла з закликом до німецького суспільства підтримати процеси в Україні.

Мюнхен. Фото із Facebook Pavel Kovalev

Мюнхен. Фото із Facebook Pavel Kovalev

Акції протесту українців у Мюнхені триватимуть поспіль усі три дні роботи конференції.

Відлуння українських протестів докотилося і до Латинської Америки. Акція на підтримку Євромайдану пройшла у Перу, інформує «5 канал».

Перу. Фото з групи Євромайдан у Facebook

Перу. Фото з групи Євромайдан у Facebook

Організували її за допомогою соцмереж. Участь взяли близько десятка людей. Вони зібралися в будівлі конгресу країни, у Лімі. Активісти були вбрані в український національний одяг і тримали прапори та плакати на кшталт «Разом – і до кінця» та «Єдиним джерелом влади в Україні є народ». Організатори обіцяють влаштовувати подібні заходи регулярно, аби надавати усім охочим інформацію про українців та їхню нинішню боротьбу.

У Нью-Йорку українці з національними прапорами пройшлися центром Мангеттена до будівлі ООН, а також пікетували Дойче Банк. У акції взяли участь близько сотні осіб, повідомляє Chastime.

“У Нью-Йорку пікетували Дойче банк, який обслуговує українську хунту. Ліворуч на фото – колишній керівник Freedom House та аналітик Atlantic Council Адріан Каратницький”, – написав у  Facebook журналіст Сергій Лещенко.

Нью-Йорк. Фото із Facebook Adrian Karatnycky

Нью-Йорк. Фото із Facebook Adrian Karatnycky

Додамо, акції солідарності заплановані й на наступні дні, зокрема, завтра вони відбудуться у Вільнюсі та Москві.

 • Л

  Акції солідарності – то є добре. Тепер увесь світ знає про Україну. Підпримайте Майдан своїм голосом http://majdan.tv/

 • Анатолій

  Дуже жаль, що люди, які не володіють інформацією про стан в Україні і скільки людей підтримує владу хочуть нав’язати світовій спільноті совсім протилежні речі чим ті до яких прагне більшість Українців, які проживають тут в Україні.

 • Виталий-Одесса

  Я смотрю на фото “Нью-Йорк”: у активистов просто не хватает рук, вернее для всех плакатов не хватает активистов, приходится держать по два…

 • денис

  хунта одним словом


Новини партнерів