Діаспора вимагає негайно припинити кровопролиття в Україні

Світовий Конгрес Українців (СКУ) закликав владні структури України негайно припинити брутальні розправи над протестувальниками в Києві, повідомляє VIDIA з посиланням на прес-службу організації.

Київ. Фото Влада Соделя

Київ. Фото Влада Соделя

СКУ висловлює соє глибоке обурення такими діями владних структур України, які, на думку організації, замість розв’язання кризової ситуації здійснюють жорстоке фізичне знищення Євромайдану та на очах у всього світу та встановлюють у державі суворий авторитарний режим.

“Світовий Конгрес Українців закликає міжнародну спільноту якнайшвидше зробити конкретні кроки для припинення вбивств та кровопролиття в Україні,” – заявив Президент СКУ Євген Чолій.

“Світовий Конгрес Українців висловлює співчуття сім’ям загиблих у бездушному насильстві, що відбулось сьогодні”, – заявив Чолій.

Додамо, що сьогодні українці у Римі провели мітинг біля посольства США в Італії та вимагали санкцій, а також пікетували ООН у Нью-Йорку та запланували пікет Посольства Україна у США.

Нагадаємо, у Києві тривають сутички між протестувальниками та силовиками. Щонайменше 9 людей загинули. Беркут продовжує штурмувати Майдан.

  • Анонімний

    Хто такая диаспора, та что финансирует в Украине беспорядки и хочет повторения Югославии.
    Дай бог им такого же !

  • однако

    а какой задницей конгресс запроданцев к УКРАИНЕ?


Новини партнерів