Українці у Вашингтоні пікетували посольство України в США

Українці у Вашингтоні пікетували посольство України у США. Вони звернулися до українців та американців із закликом до термінових дій, повідомляє VIDIA.

«Київ зараз у крові. Будь ласка, прийдіть до посольства із вимогою негайних дій! Посол не може представляти цей насильницький режим!», – закликали до протесту активісти.

Вашингтон. Фото із Facebook Zhenia Zhmenka

Вашингтон. Фото Zhenia Zhmenka

«Хочеться сказати словами Нуланд… Те, що відбувається, що немає підтримки Європи, Сполучених Штатів, – це немає сил терпіти. Ми прийшли підтримати українців у Києві. Дуже важко спостерігати за тим, що відбувається. Там є рідні, друзі. Серед знайомих є вбиті – і це дуже важко», – сказала демонстрантка Олена Мохник на відео, що розмістила у Facebook Мирослава Гонгадзе.

Нагадаємо, у діаспорі миттєво відреагувли на кровопролиття у Києві. Зокрема, українці у Римі провели сьогодні мітинг біля посольства США в Італії та вимагали санкцій, а українці Нью-Йорка пікетували штаб-квартиру ООН.

Додамо, у найближчі дні акція протесту запланована у Сан-Франциско, а українці, які живуть у ЄС, планують безстрокові пікети посольств України з вимогою відставки послів.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…