Українці у Варшаві мітингують, а польські ЗМІ безперервно висвітлюють Майдан

На акцію протесту проти кривавого розвитку подій в Україні вийшли українці у Варшаві. У той час польські ЗМІ безперервно інформують про ситуацію в Україні, повідомляє VIDIA.

Кілька десятків мітингувальників вийшли під стіни Посольства України. “Скільки ще смертей вам треба?” – запитують активісти на плакатах. Вони також принесли українські прапори, символічно “закривавлені” червоною фарбою.

Варшава. Фото із Facebook-спільноти Українці в Польщі

Варшава. Фото із Facebook-спільноти Українці в Польщі

Реагуючи на події в Україні, міністр МЗС Польщі Радослав Сікорські заявив: “Приймаючи рішення на силову ліквідацію Майдану, українська влада взяла на себе відповідальність за довготривалі наслідки як в Україні та і в стосунках з ЄС”.

У той же час усі головні ЗМІ Польщі активно інформують про події на Майдані. Про це у Facebook повідомив письменник Андрій Любка:

“Уся Польща піднята на ноги. Усі головні канали, радіостанції, сайти наживо транслюють Київ. Усі ключові політики, діячі, інтелектуали наживо коментують те, що відбувається. Розпочалися телевізійні марафони, які ймовірно триватимуть усю ніч. Відчувається, що шляху назад немає. Лунають найрізноманітніші думки, на повному серйозі обговорюється початок світовоі війни. Вважається, що Захід і Росія домовилися щодо майбутнього місця України, але український народ повстав і поламав цю домовленість. З поваги до цього відчайдушного й ідеалістичнішого народу Польща закликає світ втрутитися і врятувати Україну”, – пише Андрій Любка.

Нагадаємо, у діаспорі миттєво відреагувли на кровопролиття у Києві. Зокрема, українці у Римі провели мітинг біля посольства США в Італії та вимагали санкцій, а українці Нью-Йорка пікетували штаб-квартиру ООН. Українці у Вашингтоні пікетували посольство України у США.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…