У Торонто пікетували українське консульство, а у Лондоні заблокували посольство

Українці Канади зібралися уночі на середу під українським консульством у Торонто, де вони вшанували пам’ять загиблих у Києві. А українці у Лондоні забловували виходи з посольства України у Великобританії. Про це повідомляє VIDIA.

Українці Торонто запалили свічки та помолилися за душі померлих протестувальників, а також за мир та справедливість в Україні. Вони також вимагали запровадження урядом Канади жорсткіших санкцій щодо української влади, про що активісти розповіли місцевим телеканалам.

Торонто. Фото: Myroslava Stadnyk

Торонто. Фото: Myroslava Stadnyk

Тим часом українці у Лондоні намагались захопити Посольство України у Великобританії, заблокувавши всі виходи.

“Через декілька годин приїхала поліція і змусила залишити виходи з посольства, але активісти продовжили тиск біля обох виходів цілодобово,” – повідомив Медіапорталу VIDIA активіст лондонського Євромайдану Stefan Ciapryna.

Мітингувальники всю ніч вигукували дипломатам гасла, зокрема “Банду геть!”, та гучно стукали касками по асфальту.

Додамо, раніше повідомлялось, що українці Лондона планували також цілодобово пікетувати квартиру Ахметова.

Нагадаємо, у діаспорі миттєво відреагувли на кровопролиття у Києві. Зокрема, українці мітингували у Римі, пікетували штаб-квартиру ООН у Нью-Йорку, посольство України у США та посольство України у Польші.

На середу заплановані додаткові протести, зокрема знову у Торонто, а також у Оттаві, Чикаго. У Нью-Йорку збираються пікетувати Федеральний резервний банк США.


Новини партнерів