Діаспору просять підтримати родини загиблих майданівців

Морально та фінансово підтримати родини загиблих та поранених майданівців просять діаспору.

Із таким зверненням до українців за кордоном виступила директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Ірина Ключковська, повідомляє VIDIA.

“У ці дні Україна ховає своїх золотих Дітей. Ховає тяжко. Уже немає сліз. Їх виплакано – море. Відпроваджуємо до неба наших хлопців, синів, батьків, братів, друзів. Кращих з кращих. Дорогі брати і сестри. Ви були і є завжди з нами. Особливо у ці темні осінні і зимові місяці ми відчували кожної миті ваш подих, ваше плече, вашу руку допомоги і підтримки”, – пише Ірина Ключковська.

“Звертаємося до вас усіх з проханням підтримати сиріт, вдів, дітей, що чекають ще свого народження у лоні матері. Нехай кожна українська громада, кожен, хто зможе, візьме під свою опіку родину загиблих чи хворого у лікарні, який потребує тривалого лікування. Підтримаймо їх морально, фінансово, нашою щирою опікою! Щоб ніхто з майданівців не залишився на самоті зі своїми проблемами”, – ідеться у листі-зверненні.

Детальніша інформація про підтримку жертв Майдану є на сторінках «Допомога дітям Героїв України» та «Допомога родинам загиблих на майдані».

Усіх охочих допомогти Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою просить звертатися за електронною адресою Інституту.

  • Орися

    А з майна Янучара та всіх тих інших, та оліґарків та укр. політиків — нема досить? Ми підтримуємо як можемо, але у Вас є гроші — тільки нехай передадуть тим кому потрібні.


Новини партнерів