Обама запровадить санкції проти економіки Росії

Президент Обама щойно зробив заяву щодо України. Він підписав новий указ, який передбачає запровадження жорсткіших санкцій проти Росії, повідомляє VIDIA.

Президент США вкотре наголосив, що незаконна окупація Криму Росією це порушення міжнародних норм і запевнив про підтримку народу України та тимчасового уряду.

Untitled
Він також сказав, що час від слів підтримки переходити до діла. Згідно з новим указом президента передбачаються додаткові санкції проти Росії, але цього разу не проти осіб, а проти окремих секторів економіки Росії.

Обама нагадав Росії, що та у разі продовження конфлікту буде перебувати у все більшій ізоляції. Президент США закликав Росію вдатися до вирішення конфлікту дипломатичним шляхом. У іншому випадку будуть задіяні санкції.

Обама прилетів на вертольоті, який приземлився на газоні біля Білого Дому, а після виголошення заяви полетів. Звернення президента транслювали провідні телеканали США у прямому ефірі, перервавши звичайну програму.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…