Діаспора просить направити в Україну миротворчу місію ООН та спостерігачів ОБСЄ

Світовий Конгрес Українців (СКУ) засуджує останні провокації Росії у Східній та Південній Україні, зокрема в Донецьку, Харкові і Луганську, та закликає міжнародну спільноту негайно розгорнути там численні місії миротворців ООН та спостерігачів ОБСЄ.

Листи із таким зверненням до відповідних організацій скерував Президент Світового Конгресу Українців Євген Чолій, повідомляє VIDIA.

“Світовий Конгрес Українців закликає міжнародне співтовариство, зокрема ООН і ОБСЄ, рішуче діяти в інтересах запобігання повномасштабної військової конфронтації в Україні, негайно направивши миротворчі сили ООН та додаткових спостерігачів ОБСЄ у Східну та Південну Україну,” – заявив Президент СКУ Евген Чолій.

У листі СКУ пригадав міжнародному співтовариству про його обов’язок захистити суверенітет України у зв’язку з провокаціями Росії, спрямованими на підрив нового Уряду України і створення хибного уявлення про антагоністичний розкол українського населення, щоб розпочати повномасштабне військове вторгнення в Україну.

Також Президент СКУ наголосив, що, якщо не буде сильної протидії, незаконні акції агресії Росії проти України можуть спричинити подібні дії авторитарних режимів у інших регіонах, підсилені переконанням, що не буде ніяких суттєвих наслідків у зв’язку з їхньою неприйнятною поведінкою.

Листи із таким змістом Євген Чолій направив Генеральному секретарю Організації Об’єднаних Націй Бан Кі-Муну і Президенту Генеральної асамблеї ООН Джону В. Ешу та Діючому голові Організації з безпеки і співробітництва в Європі Дідьє Буркгалтеру і Генеральному секретарю ОБСЄ Занніеру Ламберто.

  • Юля

    уже, в принципе, поздновато.. еще несколько дней и усе.. крышка(

  • vlad

    Господин Евгений успокойтесь,у себя дома мы разберемса сами,а вам из-за бугра переживать не к лицу хотя-бы потому что гражданином Украины вы не являетесь,зато хорошо организовываете из-за моря перевороты у нас,так вы болеете за неньку Украину.


Новини партнерів