Турчинов допускає проведення референдуму у день президентських виборів

В.о. президента Олександр Турчинов підтримує проведення всеукраїнського референдуму з питання державного устрою України в день виборів президента 25 травня.

Про це він сказав на погоджувальній раді Верховної Ради, пише lb.ua.

“Ми не проти того, щоб провести всеукраїнський референдум”, – сказав він.

При цьому Турчинов наголосив: якщо парламент підтримає таке рішення, референдум може відбутися в день президентських виборів.

Він також зазначив, що впевнений в тому, що більшість українців підтримають на референдумі статус держави як незалежної, унітарної та неподільної.

Нагадаємо, останні кілька днів у кількох містах на Сході України, зокрема у Слов’янську, Макіївці, Маріуполі та інших сепаратисти почали штурмувати органи влади, створювати блок-пости та захоплювати зброю і заручників. У Слов’янську внаслідок проведення першої Антитерористичної операції є вбиті і поранені з обох боків – українських силовиків та сепаратистів.

Додамо, серед вимог сепаратистів – проведення референдуму про федералізацію.

  • Українець

    Пастора и все це політичне шобло треба віддати під трибунал!!!! Коли били, а пізніше стріляли людей на майдані їх нікого не було, бо вони торгувалися з зеком за посади!!!! А коли люди виносили поранених і трупи, ЦЕ ШОБЛО всадило себе у зручні крісла і не спитала людей, чи саме їх вони хочуть бачити в цих кріслах!!!!

  • Українець

    Треба провести процедуру повішення Турчинова і компанії за бездіяльність і почати відверту війну з сепаратистами і російськими агресорами. Ніяких переговорів і референдумів з бандитами будти не може. Турчинов боягуз і нікчема.

  • Стёпка

    Только референдум спасет Украину!!!


Новини партнерів