У Португалії створили “Новоросійську Лісабонську Республіку” і хочуть приєднатись до Росії

Російськомовне населення Португалії створило так звану “Новоросійську Лісабонську Республіку” й попросило Путіна увести війська на свій захист.

Виставу за таким сценарцієм розіграли та записали у Лісабоні, повідомили медіа-порталу VIDIA у Спілці українців у Португалії.

Зокрема, на відео люди, одягнені за зразком ополченців, називають себе “зеленими чоловічками” та скаржаться, що “бандерівці” дійшли уже до Лісабона.

Вони заявляють, що їх “змушують вчити португальську мову” і якщо так піде далі, “пацани перестануть водку піть”, тому  просять негайно “надіслати ракети й бомби” та врятувати їх.

На завершення “громадянам Новоросійської Лісабонської Республіки” вручають візитку “Правого сектора”, з’являються майданівці і проганяють “ополченців”.

Додамо, українці у Португалії й раніше організовувала творчі акції протесту. Зокрема, вони писали листа “московському царю Путіну” та реконструювали Майдан.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Схоже з цієї категорії