Вчитель з української школи в Чикаго здобула премію Золоте Яблуко

Вчитель української Школи Св. Миколая, що знаходиться в українській околиці міста Чікаґо, отримала американську нагороду для вчителів “Золоте Яблуко” у номінації Відмінник Освіти. Про це повідомляє Медіа-портал VIDIA із посиланням на сайт школи.

Протягом року з більш, ніж шести сотень номінантів було обрано 272 вчителів. У фінал увійшли 32 кандидати. Однією переможниць стала вчитель природознавства Школи Св. Миколая Меліса Талабар-Матвіїшин. Просто під час уроку її прийшли привітати представники премії, школи та місцеве телебачення.

Фото з Facebook-сторінки школи

Фото з Facebook-сторінки школи

Фіналісти були вибрані за показниками найвищих стандартів і досвіду у вчительській професії. Меліса Талабар-Матвіїшин є послом від Field Museum та членом спілки вчителів природознавства Майбутнього Покоління у співпраці з університетом Лойола. Вона є керівником у літній програмі для дітей, яку очолює комітет фінансової допомоги Big Shoulders.

banner1

Меліса працює в школі Св. Миколая вже п’ятий рік та керує щорічним показом наукових проектів.

Премія Золоте Яблуко є нагородою для заохочення педагогів у різних шкільних округів в США. Назва нагороди походить від стереотипу студентів, які дають яблука вчителям, яких вони поважають.


Новини партнерів