У Білорусі хочуть створити український телеканал

Фото: Deutsche Welle

Білоруський комітет солідарності з Україною займатиметься пропагандою українського у Білорусі. Зокрема, Комітет обіцяє лобіювати створення українського телеканалу.

“Російські ЗМІ монополізували інформаційний простір в Білорусії. Через це наш Комітет лобіюватиме створення українського телеканалу в Білорусі, щоб була інша позиція, інша думка”, – цитує координатора  Комітету та керівника Ліги “Громадянський вердикт” Ігоря Ринкевича Gazeta.ua.

За словами Ігоря Ринкевича, у рамках діяльності Комітету солідарності з Україною популяризуватимуть українську мову, культуру та історію в Білорусі.

“Ми хочемо розбити міф про Шухевича, Бандеру. Хочемо популяризувати Україну. Я пройшовся по книжних крамницях у Мінську і не знайшов нічого, з чого можна було би вивчити Україну. Тому плануємо багато акцій – серце болить за Україну. Ви змагаєтеся, а значить, і нам буде легше. Ви зараз змагаєтеся і за Білорусь також”, – каже Ігор Ринкевич.

Також у Білорусі збирають кошти на пам’ятник загиблому під час протистоянь на Грушевського білорусу Михайлу Жизневському. За словами Ринкевича, Комітет звертатимемося до української влади з проханням посмертно присвоїти йому вищу державну нагороду.

 


Новини партнерів