Українці у Торонто пікетували концерт російського оркестру “Віртуози Москви”

Громадська група “Бойкот Росії в Північній Америці” у Торонто організувала пікет концерту російського диригента Володимира Співакова і його оркестру “Віртуози Москви” через підписання урядової декларації, що схвалює вторгнення Росії в Україну.

Про це повідомляє espreso.tv із посиланням на повідомлення у Facebook народного депутата Миколи Княжицького.

Фото з Facebook Olena Strelkovska

Фото з Facebook Olena Strelkovska

Додамо, раніше Громадська група заявила, що бойкотуватиме виступ російського диригента Володимира Співакова і його оркестр “Віртуози Москви” через підписання урядової декларації, що схвалює вторгнення Росії в Україну, пише espreso.tv з посиланням на Тhestar.com.

“Тут, в українській громаді, люди говорили, що не потрібно змішувати культуру і політику, концерт є культурною подією, але я вважаю, що ми повинні це зробити. Співаков вийшов і підтримав вторгнення до Криму. Він зробив це питання політичним”, – сказав 58-річний окуліст із Торонто, Річард Герейчук, канадський українець у третьому поколінні.

Також, він розповів, що прихильники суверенітету України по всьому світу організовують подібні демонстрації проти російських виконавців і художників, які гастролюють закордоном.

Фото з Facebook Dimmy Bekmambetova‎

Фото з Facebook Dimmy Bekmambetova‎

Фото з Facebook Oleg Maryevych‎

Фото з Facebook Oleg Maryevych‎

Фото з Facebook Oleg Maryevych‎

Фото з Facebook Oleg Maryevych‎

Світлана Дворецька, яка є промоутером концерту, повідомила, що виступ “Віртуозів Москви” був заплнований 18 місяців тому, а організатори акції протесту лише зараз попросили про скасування концерту.

“В принципі, кожна мистецька і музична установа чи балетна трупа театру в Росії в значній мірі субсидується урядом, і вони зараз у дуже складному становищі, бо Росія не є вільною країною”.

Вона сказала, що Володимир Співаков і 30 членів його оркестру були запрошені не для висловлювання своїх політичних поглядів, а лише як блискучі музиканти. Також вона нагадала, що музикант підтримує дитячу лікарню в Нью–Йорку, він виступав в Україні в 1986 році, через три дні після ядерної катастрофи в Чорнобилі, щоб показати свою підтримку країні.

“Ми живемо в демократичному суспільстві, вільній країні. Ми не можемо просто скасувати концерт, тому що його політичні погляди не відповідають вашим. Це суперечить демократичним цінностям цієї країни”, – сказала Дворецька.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…

 • Людмила

  Светлана Дворецкая, не владеющая вопросом, попыталась защитить свой карман, переведя вопрос в политическое русло! Весь цивилизованный мир и Канада в т.ч. во главе со своим правительством, пытается остановить страну спонсирующую терроризм. В Украине каждый день льется кровь беззвинных, мирных людей, детей и стариков- путин развязал войну-подлую, жестокую, грязную. А “гениальный музыкант” спиваков поддержал своего идола. Вы тоже, кто-там дворецкая, испачкались кровью измученных, истерзанных, израненных, невинных людей. Слава Украине, Слава Героям, Смерть врагам!

 • volodymyr

  Молодці українці Торонто

 • олег, ромны

  молодцы! я думаю и другие поддержат. Пусть сволочи ответят своим карманом тогда им быстрее дойдет они только так способны к восприятию. Слава Украине!

 • Олександр

  Молодці! По всьому світі цю бидлоту на місце ставити!