На показ української стрічки у Каннах збираються Софія Коппола та Тім Рот

9131f3585c9e4a0f9514d1fd6fa2«Канни за Україну» і навіть «Слава Україні» —  з такими словами до українського павільйону на Канському кінофестивалі заходять українські журналісти та туристи, багато з яких ходять набережною Круазет, загорнуті в жовто-блакитні прапори.

Французи по кілька десятків разів на день підходять в український павільйон, розташований фактично на пляжі, дізнатися точний час презентації документальної стрічки Сергія Лозниці «Майдан». Її на узбережжі покажуть наступного тижня, 21 травня, йдеться у сюжеті ТСН.Ніч.

Обіцяють влаштувати правдиву українську вечірку — з салом і горілкою — цю комбінацію французи останнім часом люблять більше мушлів та вина. За інформацією служби новин, документальне кіно «Майдан» від Сергія Лозниці про Україну зацікавило і Голівуд. На показ цієї стрічки неодмінно завітають Софія Коппола, Тім Рот і голова журі цьогорічного каннського фестивалю Джейн Кампійон.

У Каннах український павільйон прикрасили майданівською «йолкою».

Нагадаємо, в офіційній програмі три повнометражні українські стрічки. «Плем’я» Мирослава Слабошпицького, відреставрований «Колір граната» Сергія Параджанова та документальний фільм Сергія Лозниці «Майдан».


Новини партнерів