Королева Великобританії підтримала суверенітет України

Королева Великобританії Єлизавета ІІ висловила підтримку суверенітету та територіальній цілісності України. Таке вона зазначила у своїй щорічній тронній промові, приуроченій до відкриття чергової сесії парламенту.

Про це інформує VIDIA із посиланням на повідомлення Українського інституту у Лондоні.

Фото: ВВС

Фото: ВВС

«Сполучене Королівство буде робити все, щоб забезпечити мир і безпеку на кордонах Європи, а також для стабілізації відносин України та Росії, заснованої на повазі територіальної цілісності, суверенітету та міжнародного права», – зазначила королева Єлизавета ІІ.

Нагадаємо, 6 червня у французькій Нормандії пройде урочиста церемонія святкування 70-ї річниці висадки союзних військ. Ряд учасників заходу, у тому числі королева Великобританії Єлизавета II, уже дали зрозуміти, що не хочуть сидіти поруч із Путіним на трибуні почесних гостей.


Новини партнерів Коментарі

  1. vadim 04/06/2014 о 15:20

    Про цей сайт повинен знати кожен
    http://www.habaram.net Розповсюджуйте !!!

    Reply

Коментувати

(Ваш імейл не буде опубліковано)

Додавши коментар, Ви погоджуєтесь, що він перед розміщенням на нашому сайті може бути переглянутий редакцією. Перед коментуванням Ви прочитали і погоджуєтесь з правилами. VIDIA залишає за собою право використати Ваш коментар на будь-якій із своїх медійних платформ.

Реклама на VIDIA

З питань розміщення реклами звертайтесь за адресою:
advertise (at) vidia.org

Про нас