Президент Порошенко подякував Канаді за підтримку діаспори

Президент України Петро Порошенко подякував Прем’єр-міністру Канади Стівену Гарперу за підтримку української діаспори. Про це повідомляє Медіа-портал VIDIA із посиланням на прес-службу Глави держави.

5ef34603d264b5ae6d9495c7ea39cd29

© Олег Батрак, bigmir)net

«Вдячний за особливе ставлення до української діаспори в Канаді на урядовому рівні. Вважаю, що це посилить наші зв’язки», – зазначив Петро Порошенко.

Він також висловив переконання, що Україна та Канада можуть відкрити нову сторінку двосторонніх відносин та працювати над подальшою їх розбудовою. «Я впевнений, що після інавгурації ми можемо відкрити нову сторінку відносин між Україною та Канадою», – сказав новообраний Президент.

Петро Порошенко також подякував Стівену Гарперу за підтримку, яку надає Канада Україні та українському народу. «Ми вдячні, що Канада підтримує Україну, українську єдність, солідарність, боротьбу України за територіальну цілісність і незалежність», – сказав він.

«Канада – перша держава, що визнала незалежність України. Тож вважаю символічним, що ви перша офіційна делегація, з якою я зустрівся як Президент», – сказав Глава держави.

Прем’єр-міністр Канади у свою чергу зазначив, що Канада солідарна з українським народом та «вірить у його європейське майбутнє».


Новини партнерів