Українці Каталонії хочуть позбутись генконсула – МЗС взяло на контроль

DSC0219Представники української громади Каталонії просить відкликати генконсула України в Барселоні Олександра Хрипунова. Про це у себе на Facebook написав український журналіст Сергій Лещенко, передає VIDIA.

Він виклав окремі цитати із листа української спільноти до керівництва України.

«…Антиконституційні диктаторські закони, прийняті Верховною Радою 16.01.2014 з численними порушеннями, він назвав законами європейського зразка, – йдеться у листі. – В день, коли весь світ з жахом переглядав відео, як снайпери полювали за демонстрантами, вбиваючи і тих, хто намагався допомогти раненим, він сказав, що вина за безпорядки в Україні лежить на політиках від опозиції, які хочуть якнайшвидше захопити владу і не хочуть дочекатися наступних президентських виборів».

Автори листа також дорікають Олександру Хрипунову за те, що він «для службового користування використовує шикарний автомобіль марки BMW 5-ї моделі».

«Держава також оплачує оренду житла цьому дипломату. І це правильно. Але найсучасніший мікрорайон «Діагональмар» з видом на море, де живе цей дипломат, є одним із найдорожчих в Барселоні і знаходиться на протилежному від консульства краю міста», – зазначили активісти.

Автори листа звинувачують генконсула у надмірних зв’язках з російською громадою. За їх інформацією, він «постійний учасник різноманітних приватних розкішних вечірок та ексклюзивних презентацій, організованих для російськомовних клієнтів».

«Так, в глянцевому журналі “Tot en Rus” (Все по русски), що безкоштовно розповсюджується в приміщенні Генерального консульства України в м.Барселоні можна часто побачити фото О.Хрипунова на таких розважальних заходах», – йдеться у листі.

Додамо, що після оприлюднення Сергієм Лещенком цієї інформації, Міністр закордонних справ Павло Клімкін відписав у Twitter, що міністерство наразі вивчає цю ситуацію.

10450376_901085046585221_7007805340298145853_n

Нагадаємо, раніше діаспора також звертались до президента Порошенка з проханням призначати дипломатів, що продемонстрували відданість українцям.

Читайте також

В Україні з’явиться одна з найбільших в Європі вітроелектростанцій
Україна
0 shares0 views

В Україні з’явиться одна з найбільших в Європі вітроелектростанцій

vidia.ua - Жов 19, 2017

Міжнародна компанія EuroCape New Energy Limited наступного року на березі Азовського моря розпочне будівництво ВЕС потужністю 500 мегават. З початку 2018 року на…

Бізнесмени зі США передали $30 000 на обладнання для дитячої лікарні  Охматдит
Україна
0 shares0 views

Бізнесмени зі США передали $30 000 на обладнання для дитячої лікарні  Охматдит

vidia.ua - Жов 19, 2017

Американська торговельна палата в Україні передала $30.000 на придбання обладнання для Національної дитячої лікарні «Охматдит». Про це повідомляє VIDIA із посиланням на Facebook-сторінку…

Можемо показати приклад: Кардіохірург зі США про зміни в системі української медичної світи
Світ
0 shares0 views

Можемо показати приклад: Кардіохірург зі США про зміни в системі української медичної світи

vidia.ua - Жов 19, 2017

Василь Лончина – українець, що народився і виріс в Америці (м. Детройт). Там отримав медичну освіту і кілька десятиліть практикував кардіохірургію та провів…