У Лондоні та Вашингтоні українці вийшли на мітинги через збитий літак

Українці у Лондоні вийшли на терміновий мітинг біля посольства Російської Федерації у зв’язку із трагедією зі збитим Малазійським літаком, повідомляє VIDIA.

Активісти звинувачують Путіна у цьому акті тероризму.

“Путін – вбивця. 3 літаки збито над Україною менш, ніж за 24 години. Два українські військові літаки та зараз – комерційний пасажирський. Літак Боїнг 777 авіаліній ”Malaysian Airlines”  з 295 людьми на борту,” –  йдеться у заклику на акцію, опублікованому на фейсбук-сторінці London Euromaidan.

Лондон. Фото Chrystyna Sofia

Лондон. Фото Chrystyna Sofia

Активісти також поклали квіти біля посольств Малайзії та Нідерландів.

Лондон. Фото Chrystyna Sofia

Лондон. Фото Chrystyna Sofia

Також стало відомо, що українці у ці хвилини збираються на терміновий мітинг біля Білого Дому у Вашингтоні, щоб закликати міжнародну спільноту підтримати Україну у боротьбі проти терористів, які відповідальні за збитий Малазійський літак.

Нагадаємо, у четвер в Донецькій області було збито пасажирський літак, який йшов із Амстердаму в напрямку до Куала Лумпура. Загинули 280 людей і 15 членів екіпажу. СБУ перехопила розмови терористів щодо збиття літака.


Новини партнерів Коментувати

(Ваш імейл не буде опубліковано)

Додавши коментар, Ви погоджуєтесь, що він перед розміщенням на нашому сайті може бути переглянутий редакцією. Перед коментуванням Ви прочитали і погоджуєтесь з правилами. VIDIA залишає за собою право використати Ваш коментар на будь-якій із своїх медійних платформ.

Реклама на VIDIA

З питань розміщення реклами звертайтесь за адресою:
advertise (at) vidia.org

Про нас