Співачка з діаспори заспівала для українських військових із зони АТО

Віце-міс Українська Діаспора Оксана Шараневич заспівала для українських військових, що після обстрілу Градом перебувають на лікуванні у Львівському військовому госпіталі, повідомляє VIDIA.

Оксана Шараневич, відома у діаспорі як співачка Sanna, взяла участь у концерті для поранених бійців із зони АТО.

Співачка виконала для військових пісню від українців із-за кордону “Отча земля” та присвятила загиблим  пісню “Сповідь”.

Фото із Facebook Оксани Шараневич

Фото Оксани Шараневич

На концерті перед військовими також виступили Наталка Самсонова, Славко Сінчук, Мія і Наталка Карпа.

“Це все було дуже емоційно, навіть оператори пізніше розповіли, що й самі плакали разом із хлопцями”, – поділилася у коментарі VIDIA Оксана Шараневич.

“Було важко дивитися в їхні очі, тому що у них стільки болю, і стільки пережито. Історії,  які розповідали хлопці,  ніколи не забуду. Вони показали фото їхнього взводу, точніше того, що з нього залишилося після обстрілу з Граду… І як їх, закривавлених, десять годин везли полями вночі без фар,  щоб не обстріляли сепаратисти… Та всі ті моменти, які випадково врятували їм життя”, – ділиться співачка враженнями від спілкування з військовими.

Фото із Facebook Оксани Шараневич

Фото Оксани Шараневич

За словами співачки, її вразив росіянин із Житомира, який, втративши ногу, не шкодує, що пішов воювати.

“Це прекрасні люди! Це наші Герої! І я горджуся, що ми – українці, і що ми такі”, – каже Оксана Шараневич.

Нагадаємо, українці у діаспорі активно допомагають українським військовим. Зокрема, Оксана Шараневич, вирішила пожертувати власну українську хустку для онлайн-аукціону на порятунок пораненому військовому, а для допомоги 3-тій сотні Майдану на аукціон виставили каски майданівців.

Також, українці, що проживають у різних країнах світу, збирають та пересилають в Україну сотні коробок із необхідним для армії, а також для сімей загиблих військовослужбовців.


Новини партнерів Коментувати

(Ваш імейл не буде опубліковано)

Додавши коментар, Ви погоджуєтесь, що він перед розміщенням на нашому сайті може бути переглянутий редакцією. Перед коментуванням Ви прочитали і погоджуєтесь з правилами. VIDIA залишає за собою право використати Ваш коментар на будь-якій із своїх медійних платформ.

Реклама на VIDIA

З питань розміщення реклами звертайтесь за адресою:
advertise (at) vidia.org

Про нас